Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb sertés,...

Mi volt a legnagyobb sertés, amit valaha a fejedhez vágtak?

Figyelt kérdés

márc. 8. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán amikor saját édesanyámtól kaptam meg olyanokat, hogy megbánta már, hogy megszült és társai..


F

márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

#3

"Kackac", legközelebb olvasd el amit leírsz mielőtt rányomsz a küldés gombra, mert a magyar nyelv már csak ilyen hogy az ékezeteknek nagy jelentősége van.

márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4# Kérdésre válaszolj már!!
márc. 8. 10:30
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

#5

Tessék, válaszolok: soha senki nem vágott sertést a fejemhez, se kismalacot, se óriásmangalicát.

És mivel kulcsszónak is ezt adtad meg: #sertés így valószínűleg nem elírás volt, hanem tényleg disznóhajigálásra gondoltál.

márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Talán amikor a halálomat kívánták.
márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Te vagy életem legnagyobb hibája!" - apa

Nagyon rossz időszaka volt akkor, hónapokkal a Covid előtt vesztette el az addig még biztosnak hitt, és (minden túlzás nélkül) átlag feletti fizetéssel bíró munkáját. Mindenféle előjel nélkül. Előtte is diagnosztizált depressziója volt, ami akkor hágott a tetőfokára.

Nekem meg más miatt volt rossz időszakom, amit csak tovább rontott az, hogy a szüleim vagy egymással veszekedtek akkor, vagy velem, vagy felváltva velem. Aztán az egyik összeveszés során vágta ezt a fejemhez. Órákkal később, állítása szerint, nem is emlékezett már rá, de nekem nagyon megmaradt a dolog, ~4 éve történt.

márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

(A 2-es, 4-es válaszolónak igaza van, tényleg többször elírtad, erre jobban figyelj a jövőben!)


A legnagyobb sértés amit kaphattam az volt, amikor lenáciztak. Nem vagyok még csak mérsékelt jobboldali sem, de aki mondta, elég komolytalan, részeg figura volt, így nyilván nem vettem magamra. 🙂

márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

"Amúgy meg marha vicces, kackac..."


Bocs, nem bírtam ki, hogy ne reflektáljak a sertés elírásra.


Válaszolok is a kérdésre. Nincs olyan egyetlen igazi nagy megsértődésem az életben, de van pár emlékezetesebb.


Az egyik, amikor anyám morgott egy olyat magában, hogy "mekkora szarházit neveltem". Talán ez a top.


Egyszer felmerült egy munkahelyi bulin, hogy miért szoktam le a cigiről. Egy közeli kolléganőm azon viccelődött, hogy biztos azért, mert a másik kollégám is leszokott. Rohadt gyerekesnek tűnik, de ez a beszólás azzal szembesített, hogy ilyen követő-utánzó, amolyan birka típusnak látnak.


A feleségem - akkor még csak csajom - mondott egyszer olyat, hogy "te olyan jó ember vagy". Ő ezt a legszebb bóknak szánta, de akkoriban pont nagyon mélyen voltunk, a szakítás is felmerült, meg egy másik srác is csapta neki a szelet. Emiatt ez nekem úgy csapódott le, mintha én lennék a racionális választás, aki olyan jó ember, kár, hogy nem jó pasi. Ha azt mondta volna, hogy egy büdös nagy seggfej vagyok, csak ne lenne velem olyan jó a szex, azt komolyan jobban esett volna. Sokszor mondta, hogy életében nem bánt meg úgy mondatot.

márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is korai gyerek voltam. Anyám 19 volt amikor születtem. Apám lelépett. Anyám mondta is hogy megbánta, mert fiatalkorát beáldozta hogy etetni tudjon. Nem tudok rá haragudni mert ezt mondta. Teljesen megértem. Ez nem azt jelenti hogy nem szeret. Csak hogy bánja hogy nem várt még vele.
márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megittad az összes sört!
márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!