Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek azt, hogy valakinek...

Éreztétek azt, hogy valakinek sötét nézése van?

Figyelt kérdés

Ma láttam, hogy egy ember, teljesen kultúrált valószínűleg irodai munkát végző ember (a laptoptáska, ing, zakóból kiindulva) egy nézéssel elintézte a mellettem ülő ember kéretlen nyomulását.


Nem tudtam levakarni sehogy, a másik oldalon ülő férfiak is próbálták leállítani, de semmi haszna nem volt, a velünk szembeülő meg egy nézéssel, nem is nézés inkább bámulás volt, nem is pislogott szerintem és le sem vette a szemét a pasasról, és volt valamilyen sötét és félelmetesen gonosz a nézésében, mint aki itt helyben képes lenne ölni, konkrétan a szeme félelmetesebb volt mint a vegzáló utas.


márc. 8. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne. Megérzi azt az ember, állati ösztönből fennmaradt. Már aki képes figyelni a saját megérzéseire. Ha iszonyat berágsz valakire, úgy érzed, meg tudnád fojtani, akkor lehet az adrenalintól olyan feromonok szabadulnak fel, amit megérez. De az arcodról is le lehet olvasni.
márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ez mind testbeszed, kisugarzas, tudatalatt mindenkinel mukodik (kiveve autistaknal, nekik mashogy van huzalozva az agyuk, ezert mashogy ertelmezik a dolgokat)... en pl eszrevettem magon, miota testbeszeddel foglalkozom tudatosan, hogy en is kepes vagyok ilyesmire... sot volt olyan is, hogy felismertem szorongok es ezt nehany ember tudatalatt felismerte es belemkotott... maskor meg, amikor batorsagtol duzzadtam, senki nwm mert belem kotni.
márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Cáfolnám a 2es válaszolót, én speciel autista vagyok, és abszolút van gyilkos nézésem, és egy pillantással le tudok szerelni akárkit. Az autisták is képesek arckifejezésekre, és képesek arckifejezések értelmezésére is. Csak nincs két egyforma autista.
márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Igazad van annyiban, hogy az autizmus egy spektrumzavar es sokan csak enyhen autistak... meg aki tudja magarol, az is tud magan dolgozni es fejleszteni magat. Csak a nagyon sulyos esetek nem (pl Kanner szindroma).
márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sot hallottam olyan emberrol, aki autistakent lett pszichologus, mert elkezdett az autizmusa miatt fejleszteni magan, onismeretbe is kezdett es igy beszippantotta a pszichologia... tehat semmi sem lehetetlen gyakorlassal.
márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyan tekintetben is (kötelező szóvicc) láttam, tapasztaltam már ilyent, hogy üres, buta tekintettel nézett valaki, ahogy olyan értelemben is, hogy olyan tömény baljós érzés kapott el, hogy inkább félrenéztem onnan. Nehéz körbeírni, de érződött, hogy semmi jó nem következik egy olyan pillantás után. Olyan elfojtott indulatokkal, dühhel teli volt.
márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, főleg keleten (szabolcs-szatmár, hajdu-bihar), mucsai embereknél sok az ilyen sötét nézésű... és nem csak a C-típusúaknál. Végülis eltanulják egymástól a sötét bunkó primitivséget, úgyhogy mindegy, milyen színű.
márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!