Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők,akik csak idősebben...

Lányok/Nők,akik csak idősebben tudták szépnek látni önmagukat?

Figyelt kérdés

Nekem 34 évesen sikerült odáig jutnom,hogy elégedetten nézek tükörbe és nem értem a régi önmagamat.Gondolom az önbizalom hiányom,aminek más az eredete(apám),erre is rányomta a bélyegét.

Van köztetek,aki így érzi?

Persze,nem ez a központi témám,de nyilván az embernek tini illetve 20-as éveiben meg tudja sínyleni az életét,amikor a külsejével is problémái vannak(utólag fájdalmas,hogy csak a fejemben volt a baj).



márc. 9. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Későn érő típus vagyok, én is a harmincas éveimtől kezdtem igazán jól kinézni. Addig sem voltam éppen rossz, de utána "értem be".
márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évekig csúnyának tartottam magam és tele voltam komplexusokkal. Ma már rendben vagyok magammal és tudom, hogy huszonévesen is milyen szép voltam. Kár, hogy akkor otthon bőgtem ahelyett, hogy élveztem volna az életet.
márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen vagyok.

De sztem csak azert, mert mostanra mar leszarom.😂


Mindig nepszeru voltam az ellenkezo nemnel, de sosem ertettem, h mit esznek rajtam. Mind1.

Kb 40 evesen ereztem, h nem erdekel ki mit mond, gondol, olyan vagyok, amilyen.

Ma mar talan szepnek is latom magam jobb napjaimon.😂


Ha ujra kezdhetnem, mar nem aggodnek ezeken sokat. Nen ugy, mint 25-30 eve.

márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok és mindig is rondának tartottam magam,és erősen kétlem,hogy ez változni fog.
márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén. Én sem értem a huszonéves magamat.
márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy mi bajom volt magammal.
márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok én sem értem mi bajom volt a huszonéves akkori testemmel hajammal eszemmel….

:)

márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En 24 eves vagyok, es bar még mindig elkerek a szemelyim a dohanyboltban( nem dohanyzom) en most kezdtem el jo nonek erezni magam..es azt erzem ahogy telik az ido, egyre csak tobb onbizalmam lesz. Keson ero vagyok, es nincs is ezzel baj. Szerintem a harmincas eveim elejen leszek a legjobb.
márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez rám is igaz. Utólag már nem is értem, miért gondoltam rondának magam tiniként. Jó, nem én voltam a világszépe, de mindent összevetve, nem is lett volna okom panaszra.
márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kis komplexusos, önértékelési gondokkal küzdő, önbizalomhiányos tini voltam, sőt... jobban belegondolva, még az előtt is voltak ilyesmi gondjaim. Pedig, túlzás és ferdítés nélkül, pici koromtól fogva hallgattam, ahogy szépnek mondtak, egyéb kedveskedő jelzővel illettek, de sosem hittem el. Mindig szimpla udvariasságnak könyveltem el.

Most, maholnap 24 éves fejjel, kezdtem el magam szépnek látni. Vagyis, inkább szebbnek, mert még mindig van min csiszolni, bőven. De én is későn érő vagyok, konkrétan minden téren, szóval egy olyan 2-4 év múlva, szerintem, már teljes vállszélességgel ki fogom tudni jelenteni, hogy szépnek látom magam.

márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!