Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti hány évesen költöztete...

Fiúk ti hány évesen költöztetek el otthonról, vagy mikor terveztek elköltözni a szülőktől?

Figyelt kérdés
Csak akkor költöznél ha van barátnőd vagy egyedül is elköltöznél?
márc. 10. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kérdése..
márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
20.
márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elsősorban pénz kérdése, ahogy korábban írták. Illetve össz családi mentalitásé is.

Az akadékoskodó, energiavámpír, retardált szülők, akik állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy kinek a háza, kinek az asztala, kinek a házirendje és stb, az ilyenektől el kell szépen köszönni és a saját életet élni.

De nem minden szülő ilyen. Nálunk anno a szüleim inkább afféle jó barátok voltak, mint fölényeskedők, mi kicsit úgy éltünk, mint az Ewing család a Dallas című sorozatban, hogy a vidéki birtok ami állt egy dupla telekből, egy nagy és egy kisebb családi házból, a nagy az kétlakásos volt, így a szülői generáció, a tesómék és mi is tudtunk egymás háborgatása nélkül élni. A cég, amiből élt a család, az is közös volt. És nem voltunk retardáltak hálistennek, sokkal több előnye volt, mint hátránya a dolognak. Ja és hiába voltunk már vén lovak a tesómmal, amikor úgy hozta az élet, simán tudtunk önállósodni is. Ma én egyedül élek, a húgom párkapcsolatban, a szülők már nem élnek, a cég sincs már meg. De szép idők voltak anno azok. Nekem jobban tetszett, mint ez a megfeleléskényszeres, meg egymás agyáramenő albérletesdi és fejhezvagdosósdi, ami sok családban megfigyelhető.

márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nem tervezek elköltözni, mivel párom úgysem lesz soha és anyám egyébként is özvegy. Annak nincs sok értelme hogy külön házban éljünk, miközben én ugyanúgy támogatnám anyagilag.
márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Darius- ***** válasza:
84%
18 egyedül
márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
14-tol koli, 18-tol kulfold, 21 evesen vegleg elkoltoztem, es egyedul laktam 9 evet.
márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen mentem egyetemre, onnantól kezdve hétvégente jártam csak haza, vagy ha volt valami nagyobb munka akkor hosszabb ideig is maradtam segíteni, de ezt már nem nevezném ott élésnek.
márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!