Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális, ha egy...

Mennyire normális, ha egy közösség utálja azt a tagját aki munka mellett nem vállal mellékállást?

Figyelt kérdés

Szüleimtől nap mint nap megkapom mennyire utálnak, meg mekkora féreg vagyok amiért kb havi 160-170órát dolgozok egy munkahelyen, meg a házimunkát csinálok még. Meg mennyire utálnak, mekkora féreg, utálatos lusta trunyáta moslék stb stb és még olyan jelzők amiket nem írhattok ki vagyok amiért nem járok mellékállásban dolgozni. Amikor van időm filmezek, sokat öcsémre vigyázok, házimunkázok.


Mondtam nekik ,ha szerettek így is elfogadtok, erre ők így csak egy senki senki leszel, meg mi is annak tartunk.



#másodállás #Szülői szeret
márc. 10. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha a közösségben ez az elvárt viselkedés akkor tök természetes hogy utálják azt aki nem így viselkedik.


Ha nem tetszik a szüleid viselkedése (amit meg tudok érteni teljesen) akkor el lehet költözni, kereső ember vagy.

márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Normális közösségben ilyen nincs. Gondolom mert a szüleidnek kb három munkahelye volt egyszerre, aztán már nehogy neked is jó legyen, hát dögöljön meg a szomszéd tehene is ugyebár.

Ugye nem laksz már otthon ilyen mérgező környezetben?

márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor a kedves szüleid összekeverik a család meg a vállalat fogalmát. A család jó esetben egy meghitt, bizalmas, otthonos emberi közösség, ahol semmi keresnivalója nincs a teljesítménykényszernek. Ha teheted, "mondj fel".
márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem foglalkoznék ilyen mérgező emberekkel.
márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj tőlük minél előbb.

Vagy állj ki magadért és mondd meg nekik vagy befejezik az ócsárlást vagy megszakítod velük a kapcsolatot. Aztán viszlát. Nem kötelező velük jóban lenni csak azért mert a szüleid.

márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy jó közösség, ahol ilyeneket várnak el.


Én utálom a munkamániásokat.


Nem normálisak a közösségedben.

márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
A szüleid nem szeretnek téged.Sajnos ez van.
márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem ártana tudatni szüleiddel, hogy a lóf@xnak is két vége van.
márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Katona Dius ***** válasza:
65%
Nem értem, miért kellene mellékállást vállalnod, csak azért mert ők ezt elvárnák. Ha neked elég a kereseted és nem vágysz többre, miért kellene többet dolgoznod? Nekem van mellékállásom, mert lakásfelújítás miatt minden fillér jól jön. De ha valakinek nincs szüksége többre, mint amit a főállásával keres, hát majd hülye lesz elmenni, ha kicsit pihenhetne is.
ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!