Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan rosszindulatúak a...

Miért olyan rosszindulatúak a gyakorikérdések felhasználóinak 80-90%-a mostanában?

Figyelt kérdés

Én 2010 óta vagyok viszonylag aktív felhasználó, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, (2016-ban voltam itt utoljára) és most körülbelül 1 hónapja ismét "visszatértem", de amit most tapasztalok itt, az valami elképesztően kiábrándító. A legkisebb helyesírási hibákba belekötnek egyes emberek, ha valaki olyan kérdést tesz fel, amely nem a közízlésnek megfelelő, akkor darabokra szedik.


Ha 25 évesen a szüleidnél laksz, akkor az a baj, ha nem foglalkozol a szüleiddel, akkor meg azért vagy "senki". Ha pedig nem valami családdal, vagy szerelmi dillemával kapcsolatos kérdést teszel fel, akkor meg ott a "használd a google-t" kártya.


Amikor én még "anno" használtam ezt a weboldalt, a fele rosszindulat nem volt meg a felhasználókban. Milyen pálfordulás történt itt 7-8 év alatt?! Felnőttek a régen kedves felhasználók, vagy teljesen kicserélődtek?


Régen kamaszként imádtam minden percét az itt töltött időnek, manapság meg inkább felfordul a gyomrom. Van még esély egy jobb közösségre itt?



febr. 21. 20:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi ostoba és/vagy ismétlődő kérdés után szerintem elég nyilvánvaló, hogy a userek nagyrésze unja a sok kretént.
febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem akinek volt egy csepp esze az már régen tovább lépett innen. Nyilván normális embereknek családja, párja lett, élik az életüket. Fiatalok közül sem az jön ide, akinek rendben van az élete. Gyakorlatilag ezen az oldalon gyűlik a "zacc".
febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
82%

Én például pozitív trollnak tartom magamat. Senkit se bántanék, de olykor jó viccelődni kicsit.. Bepótlom a kimaradt ovis éveket..

Ha csak szimpla viccelődés, de nem bántok vele senkit szerintem nem lehet elítélni engem ezért. Egyébként nagyon sok hasznos választ írok és komoly kérdéseim vannak.

febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy tényleg erősen elfogytak a kérdések és megnőtt a kamu felhasználók száma miközben az aktív felhasználóké lecsökkent.


Nézd meg felnőtt párkapcsolatok toplistát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__topli..


Van válaszoló akinek 3414 pontja van KÉRDÉSEKBŐL.

Azaz az elmúlt 30 napban 1138 kérdést írt ki.

Az napi átlagban 35-40 kérdés.


És minden kategóriában találni ilyeneket akik 3-500 kérdéseket kiírnak.

febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
A kérdések 80-90%-a sima kamu, trollkodás, provokáció, reklám, szimpla baromság, vagy épp tényleg valami olyan triviális dologra kérdez rá, amit gyorsabban meglelt volna az ember egy google kereséssel, mint amennyi idő volt kiírni a kérdést. A válaszok nagyrészt erre reflektálnak.
febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

"Fiatalok közül sem az jön ide, akinek rendben van az élete."


Ezzel nagyjából egyet is értek, nekem is megvannak a magam problémái, de soha nem írnék senkinek nem etikus, vagy netán bántó válaszokat, akkor sem, ha esetleg rossz napom van. Ha egy kérdésre nem tudok hasznos választ, vagy tanácsot adni, akkor továbbállok válasz nélkül.

febr. 21. 20:37
 7/44 anonim ***** válasza:
70%
3-as válaszoló vagyok. Szóval önmagában a humorral nincs baj szerintem, akkor van baj, ha átcsap személyeskedésbe, anyázásba a dolog. Amúgy ha már itt tartunk engem a privát üzenetek zavarnak, mert sokan kéretlen üzenetekkel zaklathatnak és nincs letiltási funkció. Sose küldök privátot.
febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk a Google kérdésektől a falra mászok.


Tipikusan az ilyen hogy jutok el innen amoda tömegközlekedéssel kérdéseknél egyszerűen nem értem, képtelen vagyok felfogni, hogy miért nem a Google Maps-et vagy az aktuális menetrendet használják az emberek. Miért annyira lusták, hogy mástól várják a megoldást valamire amit saját maguk is meg tudnának oldani fél perc alatt.

febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vettem én is észre. Régen tök buli izgalmas emberek voltak itt most meg a nagyrésze csak okoskodni meg kötekedni jön fel.
febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
60%
Magyarok vagyunk: alapból így működünk.
febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!