Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért köszöntik fel az emberek...

Miért köszöntik fel az emberek egymást Facebookon, ha személyesen/telefonon már megtették?

Figyelt kérdés

Őszintén érdekel, mert egyszerűen nem látom értelmét. Én utálom ha engem facen köszöntenek, aki fontos, az megteszi személyesen.

De mi értelme Facebookon is felkoszonteni? Hogy mindenki lássa, hogy megtette? A kisbabák/gyerekek köszöntéséről nem is beszélve, az abszolút a külvilágnak szól, semmi másnak.



márc. 10. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden a külvilágnak szól, ami nem privátban történik. Ott voltam, megtettem, részt vettem. Kiraktam a zászlót a profilképemre a terrortámadás után; beraktam a síró emojit, mikor meghalt egy vadidegen ember; kiraktam a kötelező képet a karácsonyfáról vagy a giccses családi fotózásról, ezzel jelezve hogy én is élek és a tömeg része vagyok; felköszöntöttem a másik szobában lévő anyámat az internet szeme láttára, tehát gondoskodó és szerető ember képében jelenek meg.
márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonon és személyesen nem teszik meg. Sajnos már úrrá lett a facebook az emberek nagy részén
márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényege, hogy boldog, boldogtalan lássa, hogy ő mi mindent megtesz másokért, másoknak neten. Hogy jobb embernek, közvetlenebbnek, szociálisan érzékenynek tűnjön mások szemében.
márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lássa mindenki, hogy a konvenciókat követve mekkora nagy májer nem a megköszöntött, hanem aki köszönt.
márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!