Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztegette az életet,...

Elvesztegette az életet, fiatal éveit az akinek 27 éves korára egyetlen barátnő sem jött össze?

Figyelt kérdés
márc. 11. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Hallod ezt a kérdést nem én írtam ki? Én is 27 éves vagyok és nekem se volt még randim se. :D

Amúgy nem hinném. Legalább is olyan szempontból nem, hogy ez nem egyéni döntés kérdése. Ha nem tudsz ellene tenni, akkor nem tudod "elvesztegetni" sem.

márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Az attól függ. Csinált valami ertelmeset, vagy valamit, amire érdemes emlékezni? Gyűjtött élményeket? Képezte magát? Elért valamit a munkájában? Tett szert átfogó tudásra valamilyen területen? Esetleg sok embert megismert, vagy sokat utazott?

Nem párkapcsolatokban mérik az élet tartalmasságát, az csak egy része, már ha valakinek számít, mert van, akinek ez nem is fontos.

márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha még ma meghal, akkor igen.

A várható élettartam úgy 70 év, és ha odafigyel az ember magára, manapság már nagyjából végig adott a minőségi élet lehetősége.

márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
El, persze.
márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem. Én szerettem szingli lenni, és most sem törnék meg ha ne adj Isten újra egyedülállóvá válnék. Mindennek megvan a maga szépsége. Sokszor irigykedek haverokra akiknek nincs barátnőjük, sokszor meg nem cserélnék senkivel. Egyáltalán nem az határoz meg téged hogy van-e párod, barátnő nélkül is lehet élvezni az életet.
márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha értelmetlen dolgokat tettél eddigi életed során, semmi érdemre méltót, akkor igen.

Ha elértél valamit, pl. nagyon jó vagy a szakmádban, akkor nem.

márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az élet nem feltétlenül csak a párkapcsolatról szól. Ha mellette építette az életét akkor semmi gond. Ha 27 éves koráig semmi egyebet nem tud felmutatni na az már baj.
márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezeket az elcsépelt dumákat, hogy "ha képezted magad" ,"ha fejlődtél" ,stb...

Egy kutjavalagát. Elbatytátok nem kicsit.

A tiniszerelmek izgalmát,az első szárnypróbálgatások bénázásait, a fiatal kapcsolatok viharait, egyetlen nyelvvizsga,leadott 5kg,100-as szintű tökömtudja milyen karakter egy béna játékban nem fogja pótolni.

Persze meglesznek ezek 30 évesen is, de ami 16-18 évesen cuki és természetes, az 30-35 évesen szánalmas.

márc. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!