Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett ez a nagy rosszindulat...

Mi lett ez a nagy rosszindulatok a magyarok részéről?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy Facebook csoportba, egyenruhákról szóló csoportba, van aki vasutas egyenruhát, van aki feltölti milyen katonai egyenruhája van, illetve hord jelenleg. Én szeretem az egyenruhákat, így itt a neten élem meg ezt, meg munka közben hordok.


Mi lett a magyarokkal? Mi ez a rosszindulat?

A lényeg, egy férfi nőnap alkalmából feltöltött ukrán katonanőkről fényképeket, hogy milyen egye ruhákat hordanak, meg mennyire tiszteli őket. Amik rá érkeztek kommentek valami elképesztő durvák voltak.

Pl.:

Halál rájuk, szopkodt az ukrán farkat, tetves ribik, remélem megdöglenek mind, köszönöm Putyinnak a nácitlanítást, Putyin re reméli kiírtja az ukrán népet, miért hallgattarok amikor az ukrán nácik népírtást rendeztek(ez mondjuk kamu mint a ház) stb.



márc. 12. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A facebooknak ez a hátránya. Minden hülye fenn van. Ahogy a társadalom úgy a fészbúk is nagyon változatos. Sokféle vélemény van és a sötétség nem probléma. Én igyekszem csak békés csoportokban benne lenni, de még ott is kénytelen vagyok néha embereket tiltani. Ilyen szempontból nem vagyok megértő, mert az idióta trollokat semmiképp nem tudod leállítani, tehát marad a tiltás. A fészbúk élvezhetőségének feltétele a pontos beállítás.
márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ebben a háborús helyzetben ha ilyet kiposztol valaki, számítson megosztó véleményekre. Meg úgy alapból is. Bármit kirakunk a netre, számolni kell, hogy nem mindenkinek tetszik. Nekem se tetszene egy ilyen poszt, pedig nő vagyok. És nem azért, mert ukránok vagy nem ukránok. A nőnap egy ünnep, minden nőnek szól. NEm kell belekeverni a háborút se népet.
márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Mi ez a nagy rosszindulat a magyarok felé?

Szerinted reprezentatív halmazt képeznek azok a fotelhuszárok, akik a neten élik ki a frusztrációjukat?

márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Igen. Maga a kérdés is vicces. Amikor általános emberi viselkedésből arra jutunk, hogy az magyargyűlölet. Dehogyis. Az igaz, hogy a magyar tényleg tudja a magyart őszintén és pusztításig menően gyűlölni, ez a népünk egyik nagy baja, de alapvetően szerethető kedves emberek vagyunk. Vitatkozni nem szeretünk, a "nagy" nemzeti ügyek szentek, minden realitáson és észszerűségen túl. Ebből adódnak a konfliktusok.


Én azt szoktam mondani, hogy nem gyűlölőm a magyarokat, hanem ismerem. Nagyon szeretném, ha a magyar testvéreim egy kicsit okosodnának és legalább a saját érdekeiket felismernék.

márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem lett, a magyar mindig is ilyen volt.
márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, az irt szó rövid i.
márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
#5 tényleg? Hány ezer éves vagy, hogy ezt ilyen biztosra tudod?
márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Írott történelmünk elég kiterjedt és mindig megfigyelhető volt benne némi acsarkodás. Saját magyar honfitársaink már a 15-16. században is feljegyzik ezeket az érdekes tényeket. Érdemes elolvasni Forgách Ferenc emlékiratait vagy Kemény János önéletirását.
márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
7: igen tényleg. Amíg nem volt internet, a rosszindulatú emberek a szomszédaiknak okoztak sok bosszúságot. Manapság meg már szinte bárkinek az interneten keresztül...
márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez a folyamatos magyarozás a legmérgezőbb. De a magadfajta mindig azt hiszi, hogy különb...
márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!