Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem szeretik a magyarokat...

Akik nem szeretik a magyarokat, pl kint élnek külföldön, miért vannak fent a magyar fórumokon?

Figyelt kérdés

Ezt sose értettem, ez miért jó nektek?

Akkor mehetnének az adott ország/lakhelyük fórumaira.



márc. 12. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert a többség nem azért van külföldön, mert nem szereti a magyarokat. Ilyen egyszerű.
márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De előszeretettel szidják a magyarokat pl.
márc. 12. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden magyar szidja külföldről a magyarokat, ne általánosítsál már légy oly kedves.
márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

En tenyleg nem birom oket, semmilyen forumon nem vagyok fent. Viszont az anyanyelv gyakorlasara mar csak egyetlen alkalmam, ha nem latogatoba megyek, ha itt v. Redditen magyarul irok.

Covid alatt leepitettem az otthoni ismerosoket, onnantol, hogy szartak a fejemre, mikor nem is volt elso hullam meg nyitas is volt, en meg ket evig szinte bortonben eltem, es rengeteg halott volt.

márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad véleménynyilvánítás van, ahol mindenki elmondhatja mit gondol az országról.
márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl. nem vagyok fent. (Igaz, itt még magyart sem láttam, legalábbis magyar szót nem hallottam). De van itt élő magyar csoport, csak a bunkóságukról már tanúbizonyságot tettek akkor, amikor még nem voltam itt kint.
márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretek pl motiválni fiatalokat mennyivel jobb kint az élet, átlagos emberként is és nem kell kvantum fizikusnak lenned hogy tudj boldogulni.


Ilyenkor vagy találok egyetértő szavakat vagy egy csomó lepontozást, azoktól akik nem mertek lépni és most 40-50 évesen a nyugat ellen vannak mert "hanyatlik".

márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!