Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miert szeretnek...

Az emberek miert szeretnek fogadasokat kotni? Nem fognak meggazdagodni abbo ha focira vagy lovakra tesznek. Most raksz ra 5ezret es lesz 10. Az eleted ettol nem valtozik meg. Megis miert?

Figyelt kérdés
márc. 13. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

A gyors meggazdagodás reményében.

Az meg, hogy csak a kétszeresét kapnád vissza, kikondottan alacsony szorzó.

márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert hülyék.. Mindig a bank, vagy a kaszinó jár jól.. MINDIG!
márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Akit én ismerek, az 50-100ezrekkel rak. Ha egy 100as szeló 3xos oddsal bejön az 300e. Nem egy életfordító összeg, de valakinek egy havi fizetése.
márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerencsejátéknak, nem véletlenül. Az esetek jelentős részében buksz rajta, ha nem így lenne csődbe menne a szervező, meg nem lenne pénze kifizetni a nyereményt. Néha lehet vele hatalmasat kaszálni, de mennyi rá az esély? Közel nulla. A lottót is 2-4 ember viszi el egy évben, milliós nagyságrendű feladott szelvény mellett hetente. Egy hét alatt a főnyeremény többszörösét hozza be a szelvény árából. A sportfogadásnál is így van, ott is a tétek fedezik a nyereményt, ahol ez várhatóan nem így lenne arra nem is lehet fogadni. Fociban például fogadhatsz valamelyik csapat győzelmére, vagy döntetlenre. Az esélyes csapatnak kevesebb a szorzója, de sokan tesznek rá. A gyengébbnek nagyobb, de kevesebben tesznek rá. Aztán ha bejön a papírforma, jóformán alig kerül valamibe nekik, ha meg nem, a hatalmas nyereményeket röhögve kifizetik a sokak által megtett erős csapat tétjéből, aki meg ellene tett annak malaca van. De ilyen nem fordul elő olyan szinten, hogy folyamatosan bevételed legyen belőle. Lehet szerencséd és kaszálhatsz, de ha folyamatosan járszol, mint a függők, többet fogsz rá költeni mint amit nyersz.
márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kollegak egesz nap arrol beszelnek,hogy milyen foci fogadasokra vagy lovakra vagy mas sportba fogadtak. De igy sose lesz tobb penzuk. Inkabb az,hogy elmondhatjak,hogy 0k tettek bele. Nem tudom,mivel en teljesen maskepp gondolkozom.
márc. 13. 08:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Játék, néha én is fogadok, de csak pár száz forinttal, tudom, hogy ettől nem változik meg az életem.
márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Apam 30 eve lottozik. Kerdeztem,hogy nyert e valaha valami nagyobb osszeget. Nem... En gyerekkorom ot ainkabb annak a hive voltam es vagyok,hogy meg kell dolgozni azert,hogy jobb legyen. Senki sem fog bekopogni az ajton,hogy itt van 100 MFt csak ugy.
márc. 13. 08:43
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha az állam mindenkinek biztosítana tisztességes alapjövedelemet, akkor az emberek nem költenének ilyen kutyafasza lottóra, meg társaira..
márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
8-ezek szerint a gazdag országokban nincs lottó,vagy más szerencsejáték?
márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is csak kis összegekben játszom, ez amolyan hobbi. Izgalmasabbá teszi a meccsnézést is amúgy, egy másik hobbival egybekötik az emberek. És ott vannak az agyban lejátszódó folyamatok mint az izgalom meg az öröm amikor nyersz valamit, amire mindenkinek szüksége van a szürke hétköznapokban. Igazából hosszú távon bukok, de nem nagy összegeket. Amikor ez átmegy nagy tételekbe ott kezdődik a függőség
márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!