Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők között van értelmezve a...

Nők között van értelmezve a "vesztes nő" fogalma?

Figyelt kérdés

Mert ugye a 'vesztes' bár nem határozzuk meg a nemét de mégis ösztönösen férfiakra gondolunk.


Ha társítjuk nemhez akkor a 'vesztes férfi' mint fogalom van értelmezve.


A 'vesztes nő' ilyen értelemben nem létezik.



márc. 13. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem, a nök ennél értelmesebbek és nem úgy gondolkodnak, mint az incelek.

A nök nem csak párkapcsolattal definiálják magukat, ellentétben a lúzerekkel.

márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

"a 'vesztes' bár nem határozzuk meg a nemét de mégis ösztönösen férfiakra gondolunk."


Hát max te.


De most definiálnád konkrétabban hogy számodra mit takar a vesztes?

márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát nem sok értelmes választ kaptál..


Nem nagyon használják igazán a vesztes szót nőre, mert nincs is értelme.


A nők imádják sajnáltatni magukat, de szinten mindenben óriási előnyben vannak azért, mert nők.

Tehát igazi vesztes nő azért nem nagyon van, mert egy totál átlagos képességű átlagos kinézetű nőt is megsajnálnak és kisegítenek. Míg egy férfit nem.

Tehát ha mondjuk férfiként nincs munkád, félresikerült az életed, akkor nagy eséllyel rád sütik ezt a szót, nőként viszont nagy eséllyel lesz egy palimadár, aki melózik helyetted/vagy kapsz vmi láblógatós irodai munkát.

márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 2


abból tudok kiindulni amit itt gyakorin a párkapcsolati témákkal kapcsolatban megnyilvánulnak, ami összefoglalva valami ilyesmi:


"vesztes minden férfi aki nem keres legalább havi nettó 700.000-et, nincs saját lakása és autója 35 éves korára"

márc. 13. 09:50
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
A vesztes nő az én értelmezésemben az, aki 40 éves korára csak néhány kutyát tud felmutatni és semmi gyereket.
márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenki fostos lúzer, akinek a legalapabb alapkompetenciái, síkegyszerű alapfogalmai hiányoznak. Az csak ront a helyzeten, ha emiatt naponta beég a melóhelyén. Különösen ha büszkén játssza az okosat mellé. Nem olyan kevéssel lehet találkozni, lassan már a legjobb melóhelyeken is kell kószálni egy-kettőnek.
márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Vesztes nő:

Van egy bántalmazó faszija akinél lakik, ahova azért menekült mert otthon ki idegelik a szülei és minel hamarabb ki akarják paterolni. Tudja hogy szar a kapcsolata, de nem lép ki.

Szül egy gyereket és nagyon csalódott mikor látja, hogy a dolgok nem úgy alakulnak ahogy ő megálmodta, mert nem gondolt volna arra hogy a párja magasról sz@rik rá is és a gyerekre is. Itt már azért nem fog elválni mert anyagilag teljesen kiszolgáltatott a faszinak (ugye tudjuk hogy a kisgyerekes anyukákat nem veszik fel dolgozni).

Majd egyszer csak a faszi félrekefél és lelép egy új nővel.

Ez a nő saját magát és az egész életét gyülölni fogja.


Most itt le lehet pontozni, de én nőként a "vesztes nőt" így értelmezném (már csak azért is hoztam fel ezt példának, mert ebből sajnos elég sok van).

De én a vesztes férfit is tök másként értelmezném, mint amit te leírsz.

márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen fogalmakban önjelölt incelek gondolkodnak.
márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez totál nem igaz... Nem gondolunk egyből férfira, már itt megbukik az egész kérdés.

Én pl nő vagyok és nőre gondoltam, mikor olvastam a szót.

Valószínűleg te viszont férfi vagy, és vagy vesztesnek érzed magad, vagy azt gondolod, hogy mások téged annak látnak, és ez nagyon bánt, és be van nálad akadva a téma fejben. Azért gondolsz "ösztönösen" egy férfira.

(Van vesztes nő, csak itt a gyakorin mindenki azt hiszi, hogy az összes nőt eltartja valaki, meg akinek nincs elég pénze, az egyszerűen fogja magát és k.rvának áll és máris dőlnek a milliók.)

márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

#3:

A válaszokat max. te nem tudod értelmezni. Arról nem tehetünk, hogy te hülye vagy.

márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!