Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 4 éve ezen a napon jelentették...

4 éve ezen a napon jelentették be a covidhoz kapcsolódó első korlátozásokat. Ti hogyan éltétek meg ezt a napot?

Figyelt kérdés

Emlékszem vártuk a munkahelyen Orbán bejelentését, aztán mondta a főnököm, pakoljam össze a munkához szükséges dokumentumokat, mert otthonról fogok dolgozni. Ez milyen fura volt akkor.

Mindenki rohant maszkért meg kézfertőtlenítőért. Alig volt a boltokban.

Ijesztő volt a helyzet. Gondolom amiatt mert ismeretlen volt az egész dolog.

Ti hogyan éltétek meg így az elején?

(Most nem az egész covid helyzetre meg az oltásokra gondolok.)



márc. 13. 18:34
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
59%

Nem lepődtem meg, rendszeresen olvasok külföldi híreket, szóval képben voltam, és vagyok is mái napig a vírussal kapcsolatos fejleményekkel. Tudtam hogy más országok már jóval előttünk intézkedtek, és az lett volna furcsa, ha mi nem.


Ami viszont meglepő, az az, hogy mái napig milyen népszerűek a pánikkeltő konteók arról, hogy 1, mikro chipek 2, férgek(!!) 3, ráksejtek 4, méreg van a halálvakcinában, és mindenki aki beadta, már meg is halt.

Sokmindent új kontextusba helyezett ez az egész.

márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
56%
Akkor még élt dédapám és annyit mondót nem normálisak ezek ilyen hisztit csinálni a Spanyolnátha alatt nem volt ilyen hiszti.
márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
76%
A félelem nagy úr. Ha érdekel Kérdező, van 3 covidos dokumentumfilm, ami visszarepít a korlátozások kezdetéhez és megmutatja, hogy hogyan élték meg globálisan az emberek a covidot. Monopoly, Új norma, Már csak két hét. Érdemes végignézni, hatalmas együttérzést fog átjárni, minden embertársaddal szemben. ❤
márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
33%

13# Amúgy tényleg túlméretezett hiszti volt.. A túlzó lezárások miatt, a mindenhol maszkosdi miatt.. Nem tudom ki élvezte ezt..


Engem az döbbentett meg, hogy emlékszem itt Gyakorin egyesek hogy örömködtek a lezárások miatt.. Szerintem ehhez vagy embergyűlölőnek kell lenni, vagy szociális fóbiásnak.


Meg az oltáspárti kontra oltásellenes vita is unalmas volt, meg a nagyon hiteles "szakértők"..

márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
95%
Engem padlóra küldött, hogy éjfélig ültem a gép előtt, mert az ügyfelek tőlem vártak infót, kinyithatnak, dolgozhatnak, mi legyen. Kegyetlenül megviselt lelkileg, hogy rám öntöték a bajukat.
márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
95%

Én is teljesen le voltam sokkolva, addig minden ismerősöm azon az állásponton volt, hogy ilyesmi nálunk nem fog bekövetkezni. A legjobb barátnőmmel teáztunk, vártuk a híreket, meg poénkodtunk a világvégén, mikor jött a hír, hogy milyen korlátozások lesznek, aztán mindketten kaptuk az e-maileket a munkahelyeinkről, mi lesz hétfőn.


Hétfőn nálunk teljes pánik volt az irodában, úgy ültünk a tárgyalóban, hogy méterekre egymástól, kiadtak egy csomó infót, hogy lesz az otthoni munka, aztán mindenki szaladt haza tök idegben. A munkahelyem mellett van egy Tesco, átmentem bevásárolni, azt hittem, hogy sokan lesznek vagy pánikhangulat lesz, de sima hétfő délelőtt volt, tök kevesen, plusz volt minden.


Otthon próbáltam fejben összerakni, hogy lesz a home office, de íróasztalom sem volt, az ágyon ülve dolgoztam addig, míg kiszállították...


Sokáig amúgy nem volt egy covidos ismerősöm sem, aztán hirtelen rengeteg.


Húsvétkor sétáltam a kutyával, és annyira sokkoló volt, hogy sehol nem volt mozgás, pedig nagyon jó idő volt. Játszóterek lezárva, park üresen, a villamos üresen ment el mellettem, és egyetlen autó ment el mellettem, egy járőr. Nyomasztó volt az egész.

márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
78%
Ráadásul ápolónő voltam, mielőtt könyvelő lettem, és nagyon szerettem volna részmunkaidőben visszamenni, segíteni, de nem fért bele az időmbe. (16 voltam)
márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

#14: Köszi az ajánlót, utánanézek!!


#16: Elhiszem! :(


#17: Én is hasonlóan voltam. Nekem is mondta a főnököm itthonról dolgozzak hétfőtől. Én nem voltam akkor még itthon berendezkedve erre. Sőt nekem nehéz volt megszokni, hogy nincs meg a szokásos napi rutin. Kezdem ellustulni, illetve nem volt jó, hogy nem találkoztam senkivel.

Egy hónapig dolgoztam itthonról, majd kértem a főnököm, hogy hadd menjek vissza az irodába. Egyedüli alkalmazott voltam, mondta nincs akadálya.

Tényleg a húsvét is milyen szokatlan volt abban az időszakban.

De jó kommentet írtál. Én is ugyanígy éltem meg.

márc. 13. 19:45
 19/51 anonim ***** válasza:
38%
11# Nano fémek ,grafén hydrogél , a féreg azért merült fel mert invermectin segített sok helyen . Azért terjedt a pánik mert nyugatról az oltópontok mezei várakozói élőben videozták az injekciozásokat . Azon a rögtön összeesés újraélesztés halál ténye sokkolta a nézőket . Volt aki megúszta volt aki beteg lett volt aki sirba került .Ezt inkább nem kockaztatták a gyanakvók . A mindenki meghalhat mesét a tv híresztelte , főleg Orbán kabinet az oltatlanok riogatására . Az az érdekes hogy a járvány jelenség politikai eredetű , ahogy kitört a szomszedban az invázió minden kovidtemat törölt a kormány . Mintha nem is történt semmi 2 évig .
márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
85%

Én nem féltem, nem fogok egy járvány miatt pánikolni.

Viszont üresek voltak az utcák, tök menő, kihalt volt minden.

márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!