Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elrejtett valódi személyiség?...

Elrejtett valódi személyiség? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Már mint amikor az ember fel vesz egy "álarcot" és teljesen más személyiséget mutat mint ami valójában. Létezik, hogy valaki addig játsza a saját maga által kreált szerepet, hogy már abba is bizonytalan lesz, ki is ő valójában?

#kapcsolat #Személyesig
márc. 14. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Nézz csak fel az Instagramra. Tömkelegével vannak.
márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szerepet jatszik. Az a kerdes hogy milyet. Van aki hitelesen jatszik van aki nem
márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én most nem a kamu gazdagnak mutatom magamat mások előttre gondolok. Hanem a valódi érzésekre. Ha másnak mutatod magadat akkor még otthon egy magadban is elhiszed, vagy akkor képes vagy bezárkozni is szembe nézni saját magaddal?
márc. 14. 09:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bele vagyok kényszerítve egy ilyen helyzetbe és lehet hogy előbb utóbb már ezt fogom érezni
márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha már egyszer "rád ragadt", hogy szeded le? Úgy értem ez fura..de lehet csak engem érdekel ez túlságosan is.. Meddig kell elmenni ahhoz, hogy az ember már saját maga is elrejtse valóját..
márc. 14. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ilyen vagyok kb.

Idegenek szemében komolynak tűnökk, de mire megismer, akkor kedves, jófej leszek

márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

FMRI-vel kimutatott, és saját tapasztalat, hogy egy jó pszichoterápia képes lecserélni az egész személyiséget.

Az embereknek nincs saját élményen alapuló önismerete, személyisége, mert arra van szocializálva, hogy ne mutassa, mondja ki az érzéseit, mert mit fognak gondolni róla.

Persze nem mindenki, de csodálkozom, hogy ezt csak most vetted észre, mikor az emberek mindent megtesznek azért, hogy őszinte kommunikáció helyett elhazudják a valóságot.

márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ismerek olyat aki úgy hazudik, hogy ő azt hiszi magáról hogy igazat mond.

Valahogy mintha az agya másítaná meg az emlékeit

márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7 - nem igazán most vettem észre. Inkább csak most kezdett el zavarni.

8 - és akkor, hogy terhet vissza saját magához?

9 - Nem igazán hazugsággal kapcsolatos.. Mert persze a legtöbb ember szeret mást állítani, mint ami, hogy ezzel is saját magát magasztalja.

márc. 14. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!