Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a munkahelyi légköröd?

Milyen a munkahelyi légköröd?

Figyelt kérdés
Ha azt is leírod mit dolgozol, megköszönnénk.
márc. 16. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sz@r, de kell a pénz.

Kb 99%-unknál ez van.

márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Már semmilyen. El kell kezdeni kiállni magunkért és nem bedőlni annak a manipulációnak, hogy máshol sem jobb.

Felsorolok pár indokot.

-Rossz fizetés

-Rossz munkaidő

-6 munkakör egy fizetésért

-messze van bejárni

-mérgezőek a kollégák

-dilettáns a vezetőség

-nincs normális szüneted

Na most ha csak egy megszűnik egy váltással, máris jobb a másik hely.

Csak sokaknak sajnos ez a hitrendszered, hogy máshol sem jobb.

Át kell fordítani ezt arra, hogy "igen, máshol sem jobb? Akkor miért is pont itt maradjak?" Ezzel máris esélyt adtál a talán jobbnak. De aki a biztos szart választja, az sosem lesz boldog.

márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Szar.

IT

Utálom az ostoba embereket. <--- Ez az oka, hogy szar.

De talán ez nem is a légkört rontja csak a kedvemet.

márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Klikkesedések; vannak igazán "jó"akarók a másiknak, de a felszínen minden szép és jó...
márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előző helyen komoly pletykálkodások, áskálódások mentek, és nem telt el úgy nap, hogy ne lett volna valamilyen kisebb-nagyobb dráma valamelyik részlegen. Amiben azért voltam -szinte- mindig érintett, mert a részlegvezetőkkel én tartottam a kapcsolatot. A nagyfőnökség imádta a rangját, hatalmát, akiket nem csíptek, rendszeresen megaláztak. (vendéglátás)


A mostani még annyira friss, hogy érdemben nem tudok róla nyilatkozni, csak annyit, hogy jócskán a fiatalabbak közt vagyok, és nincs valami sok kontaktom a többiekkel. A napi beszélgetések is ilyen 10-30 percekben történnek, így elég kevés másokkal az interakcióm, sajnos.

márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SCM, többnyire oké, nyilván vannak nehézségek, de azért vagyunk, hogy megoldjuk, a gond akkor van, amikor bekerülnek a képletbe azok a kollégák, akik csak azétr járnak be, hogy addig se kelljen otthon fűteni
márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig jó. Rugalmasak, jól fizetnek, akikkel eddig beszéltem jófejek, megbecsülnek. Figyel a cég a pihenésre/egyensúlyra és a mentális egészségünkre. Főnökeimmel meg tudom beszélni mit szeretnék és mit nem dolgozni. Heti 1-szet kell bejárni de mindegy melyik irodába.
márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kis cég vagyunk.egyik kollégám mindenkit figyel,ki mit csinál, mikor jön, megy!de a legszánalmasabb: lesi ki megy és hányszor sz..ni! nem vicc! egyik kollégám kicsit többször jár, őt a haverjával kibeszélik, hogy már megint sz...rik!
ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!