Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Ha egy ismeretlen...

Lányok. Ha egy ismeretlen pasi rátok ír, mi alapján döntitek el, hogy vissza írtok e neki?

Figyelt kérdés

Bármilyen verzió érdekel.

A külső alapján?

A szöveg megfogalmazása alapján?



márc. 16. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha helyesírási hiba van benne az rögtön bukó.

Ha humoros akkor van esélye.

márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű: nem írok vissza.
márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mi az oka 2-es?

Magadnak való vagy?

márc. 16. 11:01
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ismeretlenül senkinek nem írok vissza.
márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ,milyen kedvem van.Ha van kedvem csevegni visszaírok,ha nincs,nem írok vissza
márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha normálisnak tűnik az illető, akkor visszaírok.

Viszont helyesen írni nem tudó analfabéta hülyékkel én sem tárgyalok.

márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenekből nincs túlzottan sok jó tapasztalatom, szóval már egy jó ideje csak nagyon kevésnek írok vissza. Akkor eleve nem, ha tele van elgépeléssel/félreütéssel, nyelvtani, vagy egyéb hibákkal az üzenete (egy időben sok ilyen "teccő'! járunk?" szintűeket kaptam).

Meg tudom, hogy ez nem mindig szerencsés, (de mivel, gondolom, őszinte válaszokra lenne szükség) az sem mindegy, milyen profilképe van. Vannak fura képek, pl. amikor fontoskodásra hajazó beállással, telefonnal a fülén pózol, nekem az nem szimpatikus, meg az erőltetetten vagánykodás sem.

Ha szimpatikus, akkor visszaírok, meg, ha a fentiek is kellően teljesültek.

márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Eloszor is, erdekel barmilyen szempontbol? Utana, valodi profil, vagy ghanai, nigeriai AI-t is hasznalo scam?
márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván az alapján, hogy tetszik-e (minek írnék vissza, ha nem jön be), meg hogy épp szingli vagyok-e.
márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretne...ha szex, akkor külső. Ha ismerkedni, akkor írásmód, helyesírás+külső
márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!