Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kondisok miért fikázzák meg...

A kondisok miért fikázzák meg mocskolják azokat akik merészelik buliban is jól érezni magukat és szórakoznak? 18L

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezt látom mindehol, hogy aki bulizik és szórakozik kamaszkorban az ilyen hulye olyam elb@szott, ilyen elb@szott merthogy nem gyúr és nem kondizik. Na most én mindketto vagyok. Élsportoló kosaras vagyok, és továbbra is célom ebben tovább fejlodni, de igen, néha én is elmegyek szorakozni, lazítani a barátaimmal és jól érzem magam. Nem egész héten, de legalább néhány havonta csapunk egy nagyobb bulit. Most akkor én is szar gyokér vagyok amiért elpazarlom az idomet ahelyett hogy konditerembe mennék?

#edzés #lány #sport #kamasz #buli #Kosárlabda Alkohol
márc. 16. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Fura gondolatok vannak a mai 18 éves kerge ifjoncok fejében.
márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

En nem hinnem hogy fikazznak en pl nem szoktam. Az edzés sport ossze fer a szorakozassal. Meg lehet persze mersekelten is iszogatni ez speciel nalam nem müködik falusiam immunisak erre

Mindenkiben van egy nagy fellángolás (főleg az elején) hogy akkor most hu de egészséges lesz es sportol meg minden alkohol cigi karos dolog mert o a szentély. Ez nem is marad meg azért sokaig, nem mr olimpiák vagyunk meg cbum. A te korosztalyodban lévő "friss kondisok" altalaban pont itt állnak mikor nagy meg a fellángolás de idővel lejjebb megy.

Arany középutat kell megkeresni.

márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Bar azért elég sok inkább a 18evesek többsége nem a kondis "ne igyunk" kategoriaban van :"d pont az ellenkezője inni bulizni fuvezni alpari viselkedes semmi sem jó, majd jön a munka nem tart el anyuci aztan rajonnek hogy de gaz is volt..
márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De van aki mindkettőt csinálja, nekem pl szenvedélyem az edzés, szeretnék egyszer személyi edző lenni, imádok a konditerembe lenni, de azért nem vagyok annyira álszent, nekem igenis jólesik néhanap semmit se csinálni csak lazulni, inni és bulizni. De nyilván nem minden nap. Csak néhány havonta max. De úgy démonizálják hogy mi bohócok vagyunk és elvesztegetjuk az életunket blabla, buli helyett menjunk a kondiba. Ja persze és a gyerekemnek meg majd a kondis mindennapokról fogok mesélni.
márc. 16. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyon ragodnod rajta.
márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jajj képzeld drága kislányom, anyukád már 17 évesen fel tudta emelni a 100 kg súlyzót, és ezzel toltotte az egész tinédzserkorát a konditerembe, nem pazarolta az idejét káros rossz dolgokra mint a buli meg a szórakozás, ő soha nem érezte jól magát a barátaival, helyette kondizott.
márc. 16. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, már így is annyi személyi edző van, mint égen a csillag, nem jó buli manapság edzősködni.
márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Pov: rubint reka
márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Meg akik hosszútávon edzenek azoknak nem kell személyi edző, igy meg ugye sose lesz hosszú távú vendég. Sokan csak par alkalomra vagy 1-2 hónapig mennek. Max mellekesnek hobbinak jó
márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Azert a testneveles tobb minden mint agyatlan.csiga :"d . Mennyi iq kell ahoz hogy annyira legyel igenyes hogy a tested se tartod rendben. Mint másban lévő akár szakmában valo tanulás egy onfejlesztes mint a testedzes.

Azon kívül picit nehezebb ez mint sokan azt gondoljak a 0tapasztalattal. Nem hiaba nincs annyi olimpikon vagy azt nezve mennyien milyen hamar leragadnak mar az elején.

márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!