Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kondisok miért fikázzák meg...

A kondisok miért fikázzák meg mocskolják azokat akik merészelik buliban is jól érezni magukat és szórakoznak? 18L

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezt látom mindehol, hogy aki bulizik és szórakozik kamaszkorban az ilyen hulye olyam elb@szott, ilyen elb@szott merthogy nem gyúr és nem kondizik. Na most én mindketto vagyok. Élsportoló kosaras vagyok, és továbbra is célom ebben tovább fejlodni, de igen, néha én is elmegyek szorakozni, lazítani a barátaimmal és jól érzem magam. Nem egész héten, de legalább néhány havonta csapunk egy nagyobb bulit. Most akkor én is szar gyokér vagyok amiért elpazarlom az idomet ahelyett hogy konditerembe mennék?

#edzés #lány #sport #kamasz #buli #Kosárlabda Alkohol
márc. 16. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem könnyebben fogsz meg egy konyvet az otthonodba es kezded el olvasni mint lemenni a terembe edzeni. Egy kitalált történettel leszel több a fejedben az egészség helyett. Sokan a társaság miatt is lejárnak.
márc. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura, nálunk a falusi prolik még összemosták a kettőt, gyurmázás után kellett támasztani az xs-es izompólóban a pultot esténként.
márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nalunk falun egy regen bezart kocsmat alakitottak at kondiva
márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En meg nem halottam hogy ilyen miatt barki fikazna barkit 🤨
márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!