Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám jobban ignorálni...

Hogyan tudnám jobban ignorálni az embereket, akik a származásom miatt ítélkeznek? 20/F

Figyelt kérdés

Üdv!


Apám részéről kínai vagyok, és emiatt nagyon sok bántás ért már, iskolában mindig ki voltam rekesztve. Alapjáraton nehezen barátkozom, visszahúzódóbb fajta ember vagyok és emiatt nincs is túl sok barátom. Valamelyik nap pl álltam a buszmegállóban és a mellettem levő 2 hasonló korú srác rasszista megjegyzéseket tettek, azt hitték, nem beszélek magyarul gondolom.

Egyetemen jobb a helyzet, elfogadóbb közegben vagyok, de diákmunkát is vállaltam és van itt pár ember, akik kedvük szerint poénkodnak. Egyikük pl mondta, hogy “na már itt vannak a kínaiak, hogy elvegyék a munkánkat..magyart nem találtak?” Az ilyeneket próbálom félvállról venni, de közben nagyon rosszul esnek..


márc. 16. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Barátkozz elfogadó, kedves emberekkel, a rasszista, kirekesztő emberek társaságát pedig kerüld.
márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez kamu. A magyar fiatalabb közeg rendkívül szereti az ázsiaiakat. Pont azért mert más mint a megszokott, a fiúknak 5-10 csajuk van egyszerre a lányoknak meg 5-10 pasi udvarol egyszerre.

Tehát vagy valami ótvar faluban laksz ahol a legrasszistább nép, a cigányok kiutálnak, vagy kamu az egész úgy ahogy van. Mert ázsiaiként már pusztán a külsőddel szét csajozhatod az agyad, akkor is ha egy utolsó tahó vagy.

márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Rengeteg s*ggfej ember van. A legtöbbel nem kell szoros kapcsolatban lenned. Meg kell válogatni, hogy kiket engedsz közel magadhoz, kinek adsz a véleményére.


Akik nem érdemlik meg a barátságodat, azokkal ne kommunikálj a feltétlenül szükségesnél többet. Pl. ilyen az a csávó, aki a kínais poént nyomta a diákmunkában. Ahogy mondod, az ilyet ignorálni kell, mert igazából nem fontos a véleménye. Egy random ember, akivel pár hónap után valószínű soha többet nem találkozol.

márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Arra gondolj, hogy nem a származásod miatt ítélkeznek, hanem eleve ilyenek és csak találtak valami konkrétat, amibe beleköthetnek. A legtöbb ember full leszarja, hogy te kínai vagy félig, csak a nagy unalmukban, mert nincs jobb témájuk, ez vicces, hogy mást csesztetnek. Ha teljesen magyar lennél, akkor abba kötnének bele, hogy szar a pulcsid. Ennyi. Nem kell vele foglalkozni.
márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én tök szívesen barátkoznék kínai emberekkel, bár veled nemigen tudnék, mert szerintem az anyád lehetnék :D De nekem az az érzésem, hogy a kínaiak nagyon zárkózottak, saját kis burokban élnek és nem igazán vevők az itteniek barátságára. Persze lehet, hogy rosszul látom, de nekem ez a benyomásom. Egyébként nálunk a városban nagyon sok távol-keleti van és valóban embereket is kirúgtak miattuk, mégsem utálják őket. Van itt más náció, akiket okkal utálunk....
márc. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!