Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik egy...

Azok az emberek akik egy üzletben nem a helyére teszik vissza az àrut amit nézegetnek àltalàban tiszteletlenek màsokkal is?

Figyelt kérdés
Egy volt " baràtnőm" volt ilyen.Pl.kőnyves boltban kivette a könyvet bizonyos kategória listàrol és nem oda tette vissza.Hanem lerakta màshova.Vagy képeslapokat nézegetett születésnapra és azt is összekeverte pedig nem egy àrban voltak.Ugyanígy a manikűr készletet is ami szintén többfajta volt és màs àrban.Màr ezek is intőjelek kellettek volna hogy legyenek.Velem is volt sok húzàsa és többféle téren.Pl.amit igért arra az időpontra megbeszélt màssal programot és szinte szólni se akart róla.
márc. 17. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Persze, igénytelen és tiszteletlen dolog.
márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szavak szintjen,oltozkodesben o nagyon igenyes.De mar a lakasa takaritasaban nem vagyok benne biztos ..ha tudja megy hozza vendeg osszetakarit.Amikor random felhivott magahoz volt hogy a furdoszobaba hasznalt borotva volt a mosdónàl.Vagy szobaban volt minden szet.Amugy annyira nem erdekel kinel milyen a rend nem azert megyek masokhoz csak akkor ne mondana magarol hogy o mennyire igenyes és preciz.Olyan a felszinen meg latszolag.Finom modon pofatlan szemely
márc. 17. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Az igényesség az nem az öltözködést meg a műkörmöt jelenti, ne felejtsd el. Igényes lehet akár a kézírása, a gépelése, hogy hogy pakol be a táskájába, hogy rak össze egy szendvicset.

Aki egy boltban ilyeneket csinál, az semmiképpen nem igényes, vagy nem tudja, mit jelent ez a fogalom. Az igényesség mindenre kell vonatkozzon.

márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Mikor ruhaboltban mennék be a próbafülkébe és az előző ott hagyja a ruhákat ledobálva...

Konkrétan ott van a fülkék mellett az akasztó, ahova le lehet rakni őket. Az ilyen otthon is otthagyja a ruhát ahonnan leesett róla?

márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Sőt, még annyi tiszteletet sincs benne mások irányába, hogy megpróbálja úgy fel és levenni a ruhát, hogy a narancssárga alapozóját ne kenje bele.
márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Víz-gáz-fűtésszerelő vagyok.


Én azért jártam pár helyen, olyanoknál akiknek csak a nyaralójuk ilyen ca. 150 milliós ház volt Tihanyban.


Csilivili család, nyakig pénzben úszva, minden családtagnak ott volt a vadiúj Mercedes. Mikor végeztünk, 2 nap múlva visszamentünk, mert hogy lötyög a Wc tető, és nem hazudok, konkrétan össze volt f.sva a Wc...


Kifele nagyon fancy, igényes, pénzes családja benyomását keltették...


Na, ez az igazi igénytelenség.

márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,azt mar tapasztaltam nem az az igenyes aki kulsoleg olyan benyomast kelt.Pl.a fonoknom kezdetekben hiaba volt jol oltozott,de budos volt ki tudja hany napot nem furdott vagy hogy tisztalkodik.Volt hogy nevette a magas szaru es talpu csizma alatt lyukas a zoknija.Vagy azelott taborban az egyik vekony hangu nocike szornyulkodott,hogy mossa ki a zoknijat o undorodik tole es ment a szovegeles errol hogy neki ez milyen borzalmas ameddig a nagy darab baratnoje mosta az o zoknijat,aki az egyszerubb oltozeke,testessege ellenere bizonyara igenyesebb volt.Es ugyanez a nocike hasznalt borotvat meg osszecsomagolt veres betetet hagyott a tusolofulkeben ahova a tusolasi kellekeket szoktak rakni.
márc. 17. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lustaság, nemtörődömség, tiszteletlenség van benne, de találkoztam már olyannal is, aki úgy volt vele, hogy "az árufeltöltő/egyéb, ottani dolgozó feladata a polcok rendben tartása". Szóval kis lenézés is lehet esetenként. De akár neveletlenség is.


Nekem pl. eszembe nem jutna egy teljesen véletlenszerű helyre hányni a terméket, ha mégis úgy döntöttem, nem veszem meg. Próba után a nem jó ruhákat sem hagyom a fülkében, hanem, ha emlékszem rá hol volt, eleve oda viszem vissza, de az a minimum, hogy a fülke melletti állványra akasztom őket.

márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as igaz lenezes es jo adag tiszteletleneeg is van benne.Az ilyen ember otthon is igy viselkedik kiveve ha megy hozza valaki akkor megcsinal dolgokat latszatbol,hogy jo benyomast keltsen.
márc. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!