Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki vagy mi az életed értelme?

Ki vagy mi az életed értelme?

Figyelt kérdés
márc. 17. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
A családom, a barátaim, a munkám, a kutyáim, a hobbijaim... Mind mond értelmet ad az életemnek. Olyan nincs, hogy csak ez vagy az tart életben.
márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Saját magam.
márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Ez kifejezetten aranyos,hogy nem csak egy dolgot irtál le,hanem többet. :)
márc. 17. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Szeretnék boldog lenni, szeretni és szeretni. Fejlődni akarok, meg akarok haladni magam. Új hobbik kipróbálása, barátok szerzése, jó embernek lenni, segíteni másokon, fejleszteni egy jártasságom. Jó munka, jó anyagi helyzet megteremtése, utazni, megismerni új tájakat, országokat.
márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
4# *szeretni és szeretve lenni.
márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Azt hiszem az, hogy minden női szerepben ki tudjak majd teljesedni. Egyensúlyt találjak munka, család, otthon, hobbi, egyéb tevékenységek között. Az értelmet és a boldogságot az adja, hogy egyformán rendben legyenek ezek a területek, egyikben se szenvedjek hiányt.
márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Béke, hogy senki ne b@szogasson és ne kelljen értelmetlenül pörögni, idegeskedni.
márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4# Kivánom,hogy minden vágyad teljesüljön!
márc. 17. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Az értelmetlen munkám.
márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Életem értelme a szerelmem =a férjem, a kiskutyáim, a munkám, a könyvek ( imádok olvasni). Az az èletem értelme, hogy Úgy élem, ahogy nekem jó, azzal vagyok akivel szeretjük egymást, lelki társak vagyunk, és azt csinálom ami boldoggá tesz.:)
márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!