Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mi az életed értelme?

Neked mi az életed értelme?

Figyelt kérdés
Kor/Nemet is :)
2017. márc. 29. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

El akarom érni azokat a célokat,amiket kitűztem. Röviden ennyi.Akkor leszek boldog,ha időről időre érzem,hogy közelebb kerültem ezekhez. Szerintem ez ad értelmet az életnek. Jelenleg visszakarom szerezni pl. a volt barátnőmet :) Ha úgy tetszik most ez ad értelmet.De hosszabb távon az egyetem befejezése,családot akarok alaptani,utazgatni,megismerni a világot. Aztán egy tíz év múlva más céljaim lesznek,akkor azok elérése fog értelmet adni.


25/F

2017. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sikeresen leérettségizni, és ősszel elkezdeni az álom OKJ képzésemet. Egy-két év múlva sikeresen letenni a középfokú angol nyelvvizsgát. Ezek a főbb céljaim jelenleg.

18N

2017. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az hogy egy tartalmas és hosszú életet éljek, amiben lehetőség szerint többségben van a boldogság érzése.

Szeretnék egy lelki társat, barátokat szerezni, egy saját lakást, jogosítványt és autót, utazni, barátokat szerezni, szórakozni, tanulni és rengeteg élményt szerezni.

Hát eddig elég szrul állok ezekkel.

23l

2017. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy tartalmas, élményekkel teli, kiegyensúlyozott életem legyen és a lehető legtöbbet utazzak és lássak a világból. Hosszú a bakancslista, de szépen pipálgatom :) Vannak egyéb céljaim is, tudom, merre akarok fejlődni és hová akarok jutni a munkámban, szeretném, hogy a házasságom továbbra is olyan legyen, mint most, hogy megmaradjanak a szuper baráti kapcsolataim - de ezekért folyamatosan teszek is, így egyelőre sínen vannak. Amikor elérek egy célt, kitűzük egy újat, a világ tele van lehetőségekel, ha elég elszánt, kitartó és erős az ember, na meg a hozzáállása is megfelelő.

29/N

2017. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyet váltani. (35F)
2017. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Mások tanítása.

20f

2017. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg semmi...soha nem is tudtam mi az. Miben vagyok jó, tehetséges. Amikor azt hiszem haladok, egyből visszakerülök a start mezőre. Barátaim sem hisznek benne, sem a szüleim. Munkám sincs. Most ott tartok, hogyha lelépnék, max otthon hiányoznék, mert szellem vagyok.

Nincs értelme az életemnek.

26f

2017. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18/F Szabadság,kaland, mindent kipróbálni,sok zsozsó,élvezetek halmozása, állatok megismerése,örökké tartó fiatalodás,problémák felejtése(mer az mindig van).
2017. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!