Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire oké,hogy amerikába...

Az mennyire oké,hogy amerikába iskolásokat visznek boncolásokat nézni? de igazából résztvehet ilyenen,legyen az pl újságíró,ez oké?

Figyelt kérdés
márc. 18. 14:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Linkelnél valami forrást, hogy miről is van konkrétan szó?
márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsi, de itt Magyarországon is viszik a diákokat boncolni, akik orvosin tanulnak.
márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%

Igen, szerintem ez teljesen rendben van. A mi sulinkban is volt ilyen lehetőség. Magyarországon jártam iskolába.


Ez egy tudományos dolog, tanulási céllal, illetve nem kötelező, vagy nem minden iskolában kötelező (választhatsz olyan iskolát, hogy ne kelljen)

márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

addig oké hogy nem kötelező,de sok a beteg ember,aki kiváncsi ilyenre....

nem,nem az orvisra tanulókra gondolok


nyilván aki orvosira készül,az más,de amúgy,rajtuk kívül épeszű ember mért akarna boncolást nézni?

márc. 18. 14:56
 5/34 A kérdező kommentje:
ez olyan mint amikor vannak az utcán a balesetek,azt nézik az emberek,esetleg fényképezik
márc. 18. 14:57
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Mert mondjuk érdekes. Én se akarok orvosira menni, de attól még érdekelhet.
márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
jó,tudom,a halottaknak nincsenek jogai(nagyon az élőknek se)de azért na...
márc. 18. 15:00
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne beteg az, aki kíváncsi?
márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%

Én is akartam menni (gimiben volt nálunk, normál tagozaton), de ütközött egy koncertemmel talán.


Ehhez nem kell betegnek lenni, csak kell egy normál mértékű kíváncsiság, nyitottság a világra, és egy legalább átlagos gyomor.

márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

#5 Azért nem teljesen.


A balesetet fényképezőkről megvan a véleményem. Pláne ha még akadályozzák is tömegesen a segítséget.


Mondjuk boncolásra nem biztos, hogy beülnék, de a halálnak is megvan a maga érdekessége.

márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!