Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire oké,hogy amerikába...

Az mennyire oké,hogy amerikába iskolásokat visznek boncolásokat nézni? de igazából résztvehet ilyenen,legyen az pl újságíró,ez oké?

Figyelt kérdés
márc. 18. 14:48
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Ha nem lennének bocnokok, akkor nem tudnák kideríteni ki miben halt meg. Egy bocnok is beteg? Nálam az nem egy holttestet jelent, egészen másképp nézek rá. Egy rejtély, csoda az emberi test.


nekeverjük a boncmestereket a mezei emberekkel,nem kell kiforditani a szavaimat

márc. 18. 15:24
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

Engem különösebben nem izgat, hogy ki milyen ruhát visel. Ha feketében jár és neki tetszik, akkor tegye.


A helyzet az, hogy ez az érdeklődés kellett ahhoz, hogy ma legyen orvos tudomány.


Ha rajtam múlna, akkor én is simán gothic stílusban nyomatnám, de abroncsos szoknyában tömegközlekedni nem olyan mókás. :)

márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
Elmondom, hogy ugyan azért érdekli, mint a bocnokot is. Az akartam lenni, de meggondoltam magam...Sajnálom, hogy ennyire beszűkült világban élsz.
márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Honnan, Magyarországról? Még nem hallottam róla. Ingyen van?
márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Azt látom, hogy örömet okoz betegnek címkézni másokat, de amúgy mi értelme a kérdésnek?
márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érdekelné az embereket, mi van a testen belül, akkor nem lenne, aki kiműti a vakbeled, bubuka. A gondolkodásod konkrétan középkori, jól ellettél volna a máglyán égetős korszakban😃
márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, szerintem iszonyatosan beteges azon pattogni egy anonim fórumon, hogy kit és mi érdekel.
márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
ha azért vagy kiváncsi rá hogy tanulj belőle és hasznodra válljon,akkor ok,minden más,mellébeszélés
márc. 18. 15:41
 29/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem az van az USA-ban amit érzékeltetni próbálsz. A ferdítésed ellenére nem viszik a középiskolásokat kötelezően emberek boncolására.

Tudomány órán viszont van boncolás. Ez jellemzően békaboncolás.

márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%
A boncmester is normális mezei ember. Nálunk van a családban. Teljesen normális, ő is jár boltba, felnevelte a gyerekét, van hobbija.
márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!