Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire oké,hogy amerikába...

Az mennyire oké,hogy amerikába iskolásokat visznek boncolásokat nézni? de igazából résztvehet ilyenen,legyen az pl újságíró,ez oké?

Figyelt kérdés
márc. 18. 14:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Jó húsz- harminc éve volt olyan megközelítés, hogy a drogokkal lebukott tiniket elvitték a börtönbe, mintha rabosítanák, meg meghalt dogos boncolására, az USA ban, hogy szembesítsék őket azzal, mit kockáztatnak.
márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Más közeg, más gondolkodásmód, úúgyhogy ha nekik ez jó, haszno, akkor tegyék.
márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Darius- ***** válasza:
Volt nálunk is, mikor az orvos megengedte a diákoknak, hogy nézhessek. Embert, igen. Néha az állam ad erre lehetőséget. Ki akarták deríteni a halál okát. Én is megnéztem, mint más tantárgyat tanító tanár, mert érdekelt.Nem sokban különbözött egy disznó felboncolasatol,unalmas volt. Szintén külföldön, nem tudom Amerikában és Magyarországon hogyan van. Általános iskolát Magyarországon végeztem,ott nem volt boncolás.
márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

De igazából miről beszélsz? Hol visznek iskolásokat boncolása? Általános iskolásokat? Vagy középiskolásokat? Nagyon kétlem, hogy ez mindennapos gyakorlat lenne az államokban, maximum apró állatot boncolnak az iskolában, de azt sem mindenhol, nem is tudom, hogy mostanában csinálják-e még.


És miért baj az, ha valakit az ilyen amúgy érdekel? Én mondjuk boncolást nem néznek meg, irtózom a halottaktól, de műtétekről simán nézek videót, szerintem nagyon érdekes.

márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!