Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lusták a magyarok...

Miért lusták a magyarok gyalogolni?

Figyelt kérdés
Már 18 éves kor után mindenki rögtön autót akar. Az is autóval megy mindenhová, akinek a lakása előtt jár a villamos,busz stb... Lusták egy métert is gyalogolni.

márc. 24. 20:15
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
82%

Én például szeretek túrázni HÉTVÉGENTE, akár mindkét nap is, 20-30-40 kilométereket. Imádok huzamosabb ideig kint lenni a természetben.


Ettől még a hétköznapokon kocsiba ülök és igyekszem a lehető legkevesebb időt elpazarolni az utazásra és örülök ha hazaérek a kis otthonomba.

márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk pl ez a helyzet:

Párommal ugyanazon a munkahelyen dolgozunk, annyi a különbség hogy én irodista vagyok, ő pedig üzletkötő. Ergo én egész nap benn vagyok az irodában, neki pedig változó, van hogy ő is benn van egész nap, van hogy már reggel 5-kor elindul otthonról mert az ország másik felébe kell mennie, de sokszor pedig bejön reggel és mondjuk 10-kor megy el vevöhöz. Na nyilván neki e miatt van céges kocsija (saját kocsink nincs). A munkahelyünk pedig szó szerint egy köpésre van, gyalog 12 perc, kocsival 4 perc. Igen, mehetnék be gyalog minden nap, hiszen mi az a 12 perc, lófax. De mivel neki úgyis ki kell mennie vevőkhöz napközben, annak semmi értelme hogy begyaloglunk reggel, majd mit tudom én másfél óra múlva ő hazagyalog a kocsiért és elindul Piripótyra. Ez egyszerűen nem életszerű.

márc. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!