Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lusták a magyarok...

Miért lusták a magyarok gyalogolni?

Figyelt kérdés
Már 18 éves kor után mindenki rögtön autót akar. Az is autóval megy mindenhová, akinek a lakása előtt jár a villamos,busz stb... Lusták egy métert is gyalogolni.

márc. 24. 20:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
29%

Nem lusták csak ezt látják és nekik is kell, utána meg jön az izomsorvadás rengeteg ilyet látni mikor bicikliznek Lillafüredfelé egyik lábuk kar vastagságú a másik normál?

De ilyenkor már késő!

márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Én pl februárban adtam el az autót, mert nem érte meg fenntartani. Minden maximum 30 perc sétatávolságra van. Bolt, rendelő óvoda, iskola, munkahely pedig maximum 10 percre. Ezért én gyakorlatilag nem is használtam, állandóan kölcsön volt adva valahova, de fizethettem. Rokon család ugyanilyen paraméterekkel meg kb szarni is kocsival jár. Nem vagyunk egyformák.
márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%
hány országban jártál már? csak a magyarokkal van ilyen tapasztalatod?
márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
45%

Az autóközlekedés és a gyaloglás curvára nem egymás kiváltója. Autótulajdonos is gyalogol, de ha nagyobb távra megy vagy mondjuk többedmagával vidékre kirándul, netán nagybevásárol, akkor kell az autó.


Engem sokkal inkább az lep meg, hogy a tipik maias nyápicka kisfiús férfikarakter sok esetben még saját jogsit sem akar, nemhogy autót. X-es vagyok, tehát a boomerek utáni generáció és én inkább ezt nem tudom hová tenni.

márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
43%

Én azért utálok gyalogolni, mert tele van a városom kóbor kutyákkal.

A járdákon kocsik parkolnak sok helyen, a gyalogos mehet az út közepén. Ha épp ki akar állni valaki kocsival,az szét se néz, rád tolat lazán.

A biciklisek is a jardán mennek ha van rá lehetősèg, természetesen a gyalogosokra rátapadva. Ha mondjuk hirtelen lelassít a gyalogos, vagy megfordul, irányt vált valamerre akkor ütköznek.

A cigisek hadonásznak cigivel a kezükben. A barátnőm új kabátja így lett kiégetve. Egy cigiző, telefonáló gyalogos hátra csapott a kezével és a cigije kiégette a mögötte gyalogló barátnőm kabátját.

Veszélyes a gyaloglás.

márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
Vidéki kisváros... Sokszor látnak ismerősök az utcán ahogy gyaloglok. Jogsim van, autóm nincs. Amíg itt ebben a kisvárosban mozgok nem is kell mert én is max 30 perc sétával ott vagyok akárhol. De hallottam már vissza hogy biztos azért nincs autóm mert pénztelen vagyok. Nem érdekel mit pletykálnak de el tudom képzelni hogy sokan emiatt is tartanak fent akárcsak egy szutykot hogy ne nézzék ki a többiek.. De ez van értelmesebbje nem ez alapján ítéli a másik embert. Tudnék venni ha akarnék de hót felesleges mikor város egyik vége a másiktól kb 8 km és ebben benne van minden.
márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%

6-os vagyok lemaradt


30/F

márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
39%
A poszt lenyege: Ha neki rossz, legyen masnak is.
márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarok bunkó lenni, de sztem pár válaszon is nagyon jól látszik, ez mennyire egy elmaradott ország, és hogy az átlag magyar addig profi, míg szövegelni kell és kifogásokat keresni. Amúgy borzasztóan lusták és igénytelenek.

Kérdező, nem véletlen, hogy úgy néz ki a magyar többsége ahogy: a sportos kinézetű ember fehér holló kategória, a többség dagadt, löttyedt, puffadt fejű.


A magyar társadalom jelenleg ott tart, hogy azon gúnyolódik, aki nem akar vezetni, (lásd 4-es válaszoló, aki tipikus prolinak tűnik) szóval nem kell azon csodálkozni, hogy a prolik többsége még a budira is kocsival megy.


Vagy..olyat is gyakran olvasok h facen vki a „haha cicanadrágos biciklisek” (jó nyilván csak neten, utcán boltban nem tapasztaltam ezt a nagy pofát, mondjuk elég izmos vagyok)

Vagy képzeld, a 30 kg túlsúlyt cipelő kolléganőm is azon háborgott, h a rádióban azt mondták, h lehetőleg ne egyedül menjünk autóval. Vagy mondjuk hányan hallgatják, hogy a kőbuta láncdohányos médiabohóc a biciklisen élcelődik?

Ez a szint ebben az országban.

márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
36%
*A médiabohóc természetesen Bochkor Gábor.
márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!