Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok. Ti mi okból vagytok...

Fiatalok. Ti mi okból vagytok fent a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

A ti társaságotokban ciki ha valaki nincs fent Instán, facen, és a többi közösségi oldalon?

Mit nyertek vele ha fent vagytok?

Nem megy a tanulás/szabadidőtök rovására, hogy ezen oldalakon lógtok előrejutás helyett, napi több órát?



#fiatal #szokásainak #magyarázata
márc. 26. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
14-16 éves kortól mindenkinek ugyanannyi joga van fent lenni akármilyen ilyesmi platformon mint bárki másnak. szívesen.
márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg facebook szoktam időt tölteni, a különböző csoportok miatt. Van Instagramom is, de már nem nagyon használom. Rájöttem, hogy engem már nem érdekel hogy ki milyen képet posztol magáról, se ismerős, se híresség. Facebookon sem szoktam nézegetni mások képeit, inkább pl. kutyás csoportokban vagyok benne, akkor arcápolási, receptes csoportokban, meg ilyesmikben. Nyilván nem megy semminek a rovására, mert amit kell, akkor is elvégzem.
márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen.

De ez nálatok társadalmi elvárás?

pl aki nincs fent, azt kiközösítitek?

Vagy ezen oldalakon keresték párkapcsolatot kicsik?

márc. 26. 13:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak facebookom van, se insta, se tiktok. Én nem is használom huszonéves létemre a facebookot, nekem csak a kapcsolattartás miatt van. Évek óta nem rakok fel képet,és soha nem osztok meg semmit. Nagyon ritkán lépek be. És mielőtt valaki beszólna, tudom hogy ma már facebook nélkül is van messenger, de amikor én regisztráltam akkor még nem volt ilyen.
márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Telón, vagy sms-ben nem lehet kapcsolatot tartani?

Esetleg email-ben, vagy sms-ben? :)

márc. 26. 13:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Sorry, kétszer írtam az smst. :)
márc. 26. 13:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert sokkal költségesebb, meg sokszor nincs ideje telefonálni az embernek hanem egy üzenet az gyorsabb. De az sms meg a hívás az mindig drágább. Az e-mailt meg nem mindig szokták nézegetni.

3-mas kérdésedre válaszolva.

Nem elvárás egyébként csak megkönnyíti a kommunikációt. Részemről ennyi. Ha valaki posztolásra, tartalomgyártásra használja azaz ő dolga.

Engem közösítettek már ki, mert nem volt, de arra viszont nyomós okom volt, hogy miért nem csináltam.

Sosem kerestem párkapcsolatot közösségi oldalakon, mert szerintem bárki mondhatja magát bárkinek. A személyes adataimat nem is adom meg ismeretlennek. A képek ugyanúgy manipulálhatóak ezeken az oldalakon mint a személyiségünk.

márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon jól teszed utolsó. :)

Minden tiszteletem a tiéd. :)

márc. 26. 14:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdező. :)
márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Instát már évek óta nem használom, szintén nem érdekel ki milyen képet oszt meg.


Facebookot pedig csoportok miatt használom én is.


meg hát a messenger , de megosztani magamról képet évek óta nem

márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!