Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincsenek egyezéseim a...

Miért nincsenek egyezéseim a társkeresőn? Ennyire csúf lennék?

Figyelt kérdés
Kb. heti száz nőt kedvelek társkeresőn, de semmi viszonzás. Nem csak szívezek, hanem a mosolygós fejet is nyomkodom, tehát hogy barátkoznék is, nem csak társkeresés, de ott sincs semmi egyezés. Szökőévente egy nagyon dagi csaj belájkol, de ennyi. Pedig nem a kimondottan jó nőkre hajtok, hanem az átlagos vagy kicsit csúnyákra. De pl. szíveztem már be hallássérült, mozgássérült nőt is, de nekik sem kellettem.

márc. 26. 17:45
 1/8 anonim válasza:

Fizess elő prémiumra!

Vagy cseréld le a fotódat!

márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
45%
Így fénykép nélkül nehéz megmondani. Amúgy másik 3 férfi ismerősöm is ugyan ebben a cipőben van egyszerűen lehet csak van jobb opció. Amikor én társkeresőztem akkor is volt nőként 100+ kedvelésem pedig mollet vagyok. Szóval nekem is volt miből választani. Bemutatkozásodal minden oké?
márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem társkeresőzök de sztem már annyira elvesztették a presztizsüket ezek az oldalak,hogy a tagok sem veszik komolyan. Meg persze idő és energia elkezdeni beszélgetni valakivel. Régen én is voltam ilyen oldalon, pár tali összejött aztán már meg is untam az egészet,sztem úgy felejtettem el a jelszavamat h már nem is érdekelt h fennvagyok.

Inkább ismerkedj élőben szerintem..

márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a fotódat. Talán azzal van valami gond.
márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Seila ***** válasza:
Küldj képet privátba és majd én megvizsgállak. :P :)
márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha barátkozni is szeretnél miért baj, hogy mondjuk túlsúlyos egy nő?
márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy működik az algoritmus , de lehet az sem jó hogy ilyet sokat like olsz. Nem életszerű. De lehet tényleg a fotóddal van baj, nem jó beallitás, pia van a kezedben...stb

N

márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Ha csak kicsit túlsúlyos akkor nem baj, még kapcsolatnál sem. Nagyon elhízott emberekkel nem szívesen mutatkozom.
márc. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!