Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok naplót írni?

Szoktatok naplót írni?

Figyelt kérdés

Én nem merek mert félek h vki beleolvas. Na nem mintha titkaim lennének,de mégis olyan kínos. Meg arra is szoktam gondolni,mi lenne ha vmi balesetem lenne és akkor is beleolvasnának. Persze tudom akkor már mindegy lenne,de akkoris...

Amúgy gimis koromban teleírtam vagy 10 füzetet, de rájöttem,h anyám olvassa őket. Lehet ezért van bennem ez a rossz érzés. De a napló írás hiányzik.


márc. 26. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban írtam. Amúgy lehet most se ártana, majd 30-40 év múlva biztos szívesen olvasgatnám vissza :)
márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én írok, számítógépen, amihez csak nekem van hozzáférésem.
márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami titkos nyelvet, és azon írd, akkor nem érti meg senki. Vagy írd olyan idegen nyelven, amit te tudsz, de az nem, akitől félsz, hogy elolvassa. (PEersze le tudnák fordítani, ha akarják, de hátha nem veszik az erőfesztést, mert annyira nem fontos.)
márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iPaden van digitális, de túl sok mindent nem írok bele. Nagyjából csak sorozatokat nézek egész nap, meg hetente 1x van gyakorlati órám a suliban.

Én azt tudom tanácsolni, ha hiányzik, hogy gépen vagy telón írsz digitálisat. Nem tudom milyen eszközt használsz (márkára gondolok), de nekem Apple eszközökön van jegyzet lezárása gomb, meg az alap lekódolás, így már dupla bebiztosítás.

márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,én is laptopon vezettem kb egy évig. Aztán elromlott és minden elveszett. Persze hozzáértő biztos ki tudta volna menteni,de azt meg bem akartam h belenezzen.
márc. 26. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Én régebben írtam sokat bele, most már csak pár oldalt néha. Meguntam... Én is félek kicsit attól, hogy elolvassák.
márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szoktam, ha más nem heti egyszer leírom a fontosabb történéseket, érzéseimet. Applikációban vezetem, ami jelszavas.
márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. A kutya nem olvassa.
márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Emlékkönyvem van gyerekkoromban vezettem most abból szoktam olvasni a gyerekeimnek sőt van már egy unokám is aki szívesen olvasgatja az én gyerek világomat.
márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Általánosban, úgy második osztálytól kezdve, írtam naplót, közel 10 keménykötésű füzet telt be így. Eleinte több rajz is volt bennük, a végére már teleírt oldalak voltak, szinte megszakítás nélkül.

Végül gimiben hagytam fel vele, mert akkor kollégista lettem, és tartottam attól, hogy mások elolvassák. Hétvégente próbáltam pótolni, és összegezni a hetem, de esetlenül is sikeredett, nem is volt már az igazi, így abbahagytam, mert úgy éreztem, akkor már nincs is értelme.

Azóta eltelt pár év, már az egyetem utolsó félévében járok, és 2. éve vezetek hangulatnaplót, egy alkalmazáson belül. Néha kiírok magamból ezt-azt, de olyan hagyományos naplóírás már nincs régóta.

márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!