Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok naplót írni?

Szoktatok naplót írni?

Figyelt kérdés

Én nem merek mert félek h vki beleolvas. Na nem mintha titkaim lennének,de mégis olyan kínos. Meg arra is szoktam gondolni,mi lenne ha vmi balesetem lenne és akkor is beleolvasnának. Persze tudom akkor már mindegy lenne,de akkoris...

Amúgy gimis koromban teleírtam vagy 10 füzetet, de rájöttem,h anyám olvassa őket. Lehet ezért van bennem ez a rossz érzés. De a napló írás hiányzik.


márc. 26. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt egy időszakom, amikor írtam, majd lemondtam róla. Jó volt, de mivel nem jól használtam (azaz csak az én szemszögeimet írtam benne, valamint nem olvastam vissza> nem volt fejlődés benne), így nem volt értelme.
márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14 éves koromtól írtam olyan 25 éves koromig. Sok napló összejött. Néha visszaolvasgattam umalmas óráimban és gondolkoztam az olvasattokon és meg láttam azt is benne, hogy hogyan fejlődött az érzelem világom, esetleg amin még érdemes dolgoznom. Mindig jól kibőgtem magam. Fiatalon hatékony tud lenni a napló.
márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!