Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vagy büszke?

Mire vagy büszke?

Figyelt kérdés

márc. 26. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kitartásomra, meg h pár dologban tehetséges vagyok. Arra is büszke vagyok hogy egészséges vagyok és vékony. A magasságomat is szeretem.

35N

márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Mocsok jó vagyok a konyhában és hatalmas kitartásom van.

F

márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
50-évesen ugyan úgy érzek és dolgozom mint 25-éves koromban!
márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
semmire
márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Arra hogy nem vagyok fideszes.
márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kitartásomra sok helyzetben, családsegítő szakmámra, páromra, és ahogyan megmentettem a párkapcsolatomat mások karmaiból. ^.^
márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
A gyermekeimre.
márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Tudom, közhely, de nem vagyok átlagos: én sosem azt csinálom\csináltam, mint a kortársaim:

Általános iskolában minden lány tanár, fodrász stb akart lenni, én viszont űrhajós vagy paleontológus.


Középiskolában annyira nem ment a matek, hogy hiába jártam suli utan magantanarhoz, és hajnalra korrepetálásra a matektanárhoz, utóbbi azt mondta: látja, hogy próbálkozom megérteni, és becsüli a szorgalmam, és bár ilyet magától még sosem mondott egy diáknak sem mióta tanít, de nekem felmentés kellene matekból.

Annyira megijedtem attól, micsoda ciki dolog lesz felmentettnek lenni, hogy nem tudom mi történt velem, de hétről hétre egyre jobban kezdtem megérteni a tárgyat. Év végén négyes lettem belőle, érettségin is csak pár ponttal csúsztam le a jó értékelésrol.


Lássuk, mire vagyok még büszke..

Szeretem a rock, metál, német rap, szimfonikus zenét és komolyzenei klasszikusokat.

Az autóban zenét hallgatva simán jön egy Slipknot szám után egy Bach Goldberg variációk:D


Kedvenc tárgyam a nyelvtan volt.


Több novellát is írtam, illetve a mai napig írok verseket, amiből annyi van, hogy már lassan könyv méretűre gyarapszik.


17 évesen ismertem meg a párom, akivel 11 éve azóta is szünet nélkül együtt vagyunk.

20 évesen szexeltem először. Erre nem tudom miért vagyok büszke, de párom türelmere mindenképp:D


Amire nem vagyok büszke, de közben mégis: évekig depressziós voltam, amit nagyon jól titkoltam még az elől is, akivel együtt élek. öngyilkos is próbáltam lenni.

Pszichológus vagy bármilyen külső segítség nélkül talpra álltam egyedül.


Tavaly felvételiztem egy nagyon nehéz szakra, a ponthatár közel volt a csillagos eghez.

Mégis munka mellett kijavítottam az érettségim, és jelenleg is munka mellett tanulok kitartóan.


Van 3 teljesen kulonbozo szakmám (kereskedelem, egészségügy, közszolgálati).

Elég széles az érdeklődési köröm. Teherautósofor is voltam. Jobban vezetek, mint a legtöbb nő. ;)


Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Ha az lenne a kérdés, mire nem vagyok büszke, lehet hosszabb lenne :D

márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sokáig tudok csendben maradni, mesteri szinten nem tudom mit kezdjek magammal és az életemmel, és a halogatásban igazi talentum vagyok.
márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az 5# mellé +1, valamint:

[link]

márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!