Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a nehezebb? Bepótolni...

Melyik a nehezebb? Bepótolni a kimaradt emlékeket, élményeket vagy jóvá tenni dolgokat, amiket megbántál?

Figyelt kérdés
Neked van, ami kimaradt az életből? Van olyan dolog, amit megbántál?

márc. 26. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Bepótolni dolgokat, amik kimaradtak.
Jóvá tenni dolgokat.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából egyiket se lehet helyrehozni, mert az az időt már nem kapod vissza. Tovább kell lépni, ha vannak régi vágyak érdemes őket megvalósítani.
márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emlékeket nem lehet teljesen bepótolni, mert csinálhatsz utólag valami hasonlót, de akkor sem lesz ugyanolyan élmény. Ettől még lehet jó, de akkor sem pótoltad be, az már valami más.

Jóvátenni dolgokat egy szintig lehetséges.

márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt emlekeket xd
márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt bántam meg,hogy sokáig meg akartam felelni másoknak. De nálam ez testképzavarban jött ki. Koplaltam,ízlestelen póthajakat rakattam fel, fél kg sminket is minden nap. De ezt ne úgy képzeljétek el,hogy csinos voltam,hanem konkrétan idiótának néztem ki. Mindezt azért,mert tökéletes akartam lenni. Jó 10 évig éltem így. Borzalmas volt. Már sebes volt a fejbőröm a sok évnyi rengeteg póthajtól,amit a vékonyszálú hajamra rakattam fel..fel se akarták tenni,de kikönyörögtem. A szemem állandóan be volt gyulladva a sminktől a bőröm pedig tiszta pattanás volt... Aztán nem tudom..egyik hétről a másikra meggyógyultam lelkileg. Azt hiszem rájöttem, hogy el kell engednem,amit mások gondolnak. De az időt nem kapom vissza sosem...
márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, de kis hezitálás után én inkább a második opcióra szavaztam.

Az elúszott lehetőségek pótlása sem könnyű, mert nem is mindegyikre van újbóli lehetőség, esély, meg sok dolog változhat, mire újra szembejön az először elszalasztott dolog. Viszont a megbánt dolgokat, szerintem, sokszor nehezebb helyrehozni, mert lehet, hogy másnak, vagy magamnak okoztam kárt, hátrányt, amikből nem mind olyan, amit ténylegesen meg lehet javítani, amit rendbe lehet hozni. Például baleset utáni sérülés, vagy rosszabb.

márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!