Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki fiatalon (kb 14-22 éves...

Aki fiatalon (kb 14-22 éves koráig) jól viselkedett, az később felnőttként is rendes maradt vagy bepótolta a kimaradt élményeket?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, hogy nem piált, nem füvezett, nem szökött el buliba, amikor nem engedték el, nem vette kölcsön a szülei kocsiját a tudtuk nélkül, stb, szóval nem csinált marhaságokat.


Ha így kezdtétek a "pályafutásotokat", meséljetek kicsit róla. Miért maradt ki fiatalon, ami kimaradt. És mi lett később?


2020. máj. 6. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szöktem el soha, elengdtek.

Nem füveztem, nem érdekel.

Nem loptam el a kocsit, mert nem tudtam vezetni.


Nem is értem ezeket miért kéne bepótolni

2020. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
mert az értelmes emberek felismerik, hogy csak maguknak okoznak kárt
2020. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1: Gondoltam, lejön, hogy ezeket csak példaként írtam... nem mindenki ugyanazokat a marhaságokat csinálta fiatalon.
2020. máj. 6. 23:19
 4/10 A kérdező kommentje:
2: Nem általánosságban kérdeztem. De azt hittem, ez is lejön a kérdésből meg a kifejtéséből. -.-
2020. máj. 6. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok, normális maradtam
2020. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Tudod ez függ attól ki milyen ember alapon.


Nem kávézok, nem cigizek,nem fogyasztok alkoholt (undorodok a szagától is), nem drogozok, nem bulizok... Se most se anno.


Más mentalitású hölgy vagyok s voltam is.


Nem érdekelnek a vulgáris avagy aljanép dolgok.


Mi lett később?

Felfele törtem több alkotói ágon s vállalkozó vagyok pár éve.

"kis zöldfülűm" - mondogatja legjobb barátom és ölelget, mint valami plüsst .

Lassan beérem xD


Miért maradt ki?

Volt s van eszem; nem érdekeltek; ezerszer jobb és érdekesebb dolgok vannak a világban, főleg ha valaki olyan mint én.


Mindent s mindenkit (mint valami kísérleti nyulat) megfigyelek, elemezem s összegzem a dolgokat.


Emellett alkotok rengeteg mindenben.

Tetoválás, szabás-varrás, szobrászat, 3d, dig.rajz, ékszerek, kiegészítők, bútorok...stb

De kisebb sebészeti beavatkozásokat is megcsinálok (pl zsirmirigy eltávolítás), plusz besegítek fogtechnikus havernak is, ha kell.


Kb bármit megalkotok, ha van eszköz, alapanyag hozzá.



Mindezek mellett tollasozok, röpizek ismikkel, a biciklizés és torna napi rendszerességgel megvan.


7évvel fiatalabb húgom... Nos keményen iszik... Volt hogy józanul kimondta azt, amit anno én is : kellene mennie elvonóra...


Sehova nem vezet a buli, pia stb, főleg ilyen mennyiségben.

Megszakítottam vele a kapcsolatot.


27/N

2020. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyenekből kimaradtam, nem érdekelt annyi idősen, és most sem érdekel. Talán annyi változott, hogy régen egyáltalán nem ittam, ma meg barátokkal 1 pohárka bor vagy pezsgő esetleg, de nem több, mert nem szeretek inni. A szüleim is ellene voltak, ,hogy buli, meg ivás, fű, de nem is akartam rászokni erre az életmódra és tudatosan kerültem. Én a boldog élet megteremtésére törekszem magamnak, és a munkára.
2020. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én 18 éves koromig be se tettem a lábam kocsmába, igazi stréber kis gyökér voltam :D

Mondjuk a mai napig nagyon szabálykövető vagyok, piros lámpán se megyek át hajnali 2-kor szakadó esőben, de felnőttként (18-20 éves korom után, főleg úgy egyetemen) már ittam, buliztam, füveztem, dohányoztam, pasiztam, amennyi jól esett, bár pár év után ezeket is meguntam.

Nagyon durva dolgokat nem csináltam amúgy sose, lopni is csak a kémia laborból loptam egy darab fémet :D

2020. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22 évesen voltam először részeg és másnapos, meg még után jó pár alkalommal. Sosem füveztem, sosem dohányoztam, nem szöktem el buliba, mert nem érdekelt a buli, nem vettem kölcsön a kocsit, nem loptam pénzt.


Tizennyolc évesen vettem fel egy új szokást, hogy nem megyek órára, ha nincs kedvem. Ez kezdődött a gyógytesivel, ami pénteken volt, délután öttől hétig, majd még pár alkalommal tipográfiával meg hittannal. Ennek hatására az egyetemen több előadást is inkább ellógtam, aludtam helyette vagy más órára készültem, aztán vizsgakor szívtam meg.


Otthon mindig ihattunk tesómmal, ha családi buli volt, persze mindig csak kis mennyiséget, ezért az első egyetemi bulin természetesen többet ittam a kelleténél.


Soha nem dohányoztam, ki sem próbáltam, mert asztmás vagyok, és van egy pár rossz tapasztalatom, élményem vele. A fűrúl, meg őszinte leszek, de már 19 éves koromban tudtam meg, hogy egyáltalán létezik. Nem érdekeltek az ilyen dolgok, nem jártam utána. Nem jártam bulizni, így fogalmam sem volt. Mindig is utáltam azokat a helyeket, ahol túl hangosan szól a zene. Voltam egy-két alkalommal sulibuliban, de akkor is alig vártam, hogy hazamehessek, nem is tudtam sokáig fennmaradni.


Annyi rossz dolgot csináltam, hogy falfirkáltam meg padra, és mivel egyházi suliba jártam, mert annak volt művészeti osztálya, nem azért, mert vallás, csupa istentagadó dolgokat irkáltam a wc falára meg a szekrényem belsejére.

2020. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33 evesen veszettul potolni kezdtem, aztan kifogtam egy rendes embert. Idilli tiz ev utan viszketek, kell a road movie, csak ugye virushelyzet van.
2020. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!