Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom a terhes nőktől....

Undorodom a terhes nőktől. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már rég észrevettem magamon, hogy negatív érzést kelt bennem, ha egy nagy, kerek pocakos nő közelében vagyok. Most van a családban egy 8 hónapos terhes nő, akivel aránylag gyakran találkozom és egyszerűen fusztrál a nagy hasa, darabos mozgása. Ki tudom valahogy deríteni, hogy honnan ered ez? Gondolom egyáltalán nem normális jelenség.
márc. 28. 13:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A szimplán kövérektől is?
márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem, és a sörhasú férfiaktól sem. Ezért gondolom, hogy valami oka van, de nem tudok rájönni, hogy mi.
márc. 28. 13:30
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nőként?
márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Logikus okot keresel, az pedig nincs.


Nő vagyok, engem a terhesség gondolata nagyon kiakaszt. Racionálisan tudom, hogy minden ember, aki valaha élt, azért van itt, mert valakinek a "hasában" kifejlődött, de van bennem egy ilyen zsigeri borzalom, ha belegondolok, hogy az egyik emberben ott a másik. Ahogy mozog a hasa... olyan, mint egy body horror. Egy ember kettészakad, hogy egy másik kijöjjön belőle, ilyet csak horrorokban látsz.

márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
Neked jó gyerekkorod volt? Mindkét szülő jelen volt, mindketten szerettek? Én azt tudom elképzelni, hogy valami nem volt kerek, és így volt vagy sem, te azt érezted, hogy egyikük vagy mindketten nem akartak, megbánták a jöttödet, vagy véleményed szerint nem kellett volna vállalni, ha a felelősségvállalásról gondolkozol, mert nem volt vagy voltak rá készen. Ezt pedig akaratlanul látod a terhes nőkben.
márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
Azoktól nem irtózok , a család és szaporodástól igen . A megtermékenyítes szex az megy de a többi pont nem érdekel. Zsaroltak páran élettarsnőim gyerekkel , sok vita végén ott az ajtó kimentem viszlát .
márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a sörhasas pasiktól is irtózom :(
márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
28%

Hormonális okai vannak, vizsgáltasd ki!

Valamelyik feromont nem bírod.

márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Azért az érdekelne, hogy nőként vagy férfiként kérdezed ezt. Bár nem tudom, a kérdés szempontjából ennek van-e bármi jelentősége, illetve választ sem igazán tudok mondani, mert még soha nem hallottam ilyet.
márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Klasszik vergődő lowkey irigy gyerektelen "nő".
márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!