Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom a terhes nőktől....

Undorodom a terhes nőktől. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már rég észrevettem magamon, hogy negatív érzést kelt bennem, ha egy nagy, kerek pocakos nő közelében vagyok. Most van a családban egy 8 hónapos terhes nő, akivel aránylag gyakran találkozom és egyszerűen fusztrál a nagy hasa, darabos mozgása. Ki tudom valahogy deríteni, hogy honnan ered ez? Gondolom egyáltalán nem normális jelenség.
márc. 28. 13:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%

Én vagyok a 15-ös, párkapcsolatban, gyerekmentesen. Nem én találtam ki, hogy lógnak a szervek, már szült nők írták le a szülés közbeni/utáni tapasztalataikat, amiről nem szokás beszélni.


A gyerekmentest azért használjuk, mert gyerektelennek (fosztóképzővel) azokat hívjuk, akik akarnak gyereket, de nem lehet nekik, meg vannak fosztva valamitől.


A te szüléssel kapcsolatos történetedet is szívesen olvasom, szeretek borzongani.

márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%
#20 szerintem meg az az ember kevesebb, aki nem tud önállóan létezni és boldog lenni, csak piócaként tud létezni valaki mellett. Akkor is, ha a kapcsolatok 90% egy kalap szar, de inkább elvan ezzel :D Én sajnállak, hogy társfüggő vagy. Azért meg végképp, hogy még egy gyerekkel is nyűglődnöd kell.
márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
45%
Kedves gyerektelen 21-es, köszi,h kíváncsi vagy a történetemre. Bementem szülni érzéstelenítéssel,aztán kb 48 óra múlva otthon voltam :D Azt hiszem bevettem 1 fájdalomcsillapítót, de gondolom ez már durva neked. Lehet nem az internetet kéne bújni,hanem pl kimenni a helyi játszótérre és körülnézni,hányan húzzák maguk után a belüket :D Nem mindenki olyan gyáva ám,mint ti...
márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudni mitől, de nem mindegy? Nem bírod és ennyi. Nem kötelező mindenkinek imádni a terhességet.

Számomra speciel nem taszító egy terhes nő mint látvány, de az már igen hogy én magam terhes legyek, legyen bennem valaki aki elszívja az energiát, tápanyagot, mint egy élősködő. + Nem bírom a fájdalmat sem, szóval a szülést se vállalnám be soha. Eleve gyerekre, gyerekes életre sem vágyom, nekünk a férjemmel csak nyűg lenne az egész.

márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem húzzák maguk után, hanem a hasüregükben nem ugrott vissza a helyére minden szerv azonnal.


Szereted a gyerekedet?

márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Miert ne szeretném? Ez kerdés? Nem vagyok olyan patkány,mint a kérdező,aki undorodik a saját rokonától. A következő mi lesz,ha már nagyon undorodik tőle? Megüti?
márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy legyen következő dolog. Azt sem ütöd meg, aki az orrát szívja melletted a buszon.


Azért kérdezem, mert általában azok reagálnak ilyen erős érzelmekkel mások gyerek nem-vállalására, akik utólag jöttek rá, hogy nem fekszik nekik a szülő szerep, és haragszanak, legfőképpen önmagukra, amiért rosszul döntöttek.


[link]

márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Patkány?! Már bocsi, de kérlek ne magadból indulj ki. Nem szeretem magamban ezt az érzést, ezért is írtam ki a kérdést, hogy hátha más is érez így, tudja mitől lehet.

Egyébként 18 éves lány vagyok, egyszer majd szeretnék gyereket, igaz nagyon nem gondoltam még bele milyen lehet egy terhesség. Engem maga a látvány zavar, valahogy az a hatalmas has, darabos mozgás, leharcoltság kiborít.

márc. 28. 20:52
 29/33 anonim ***** válasza:
79%
Igen, amúgy szánalmas állapot, hogy lehajolni sem tudsz. Másokra szorulni soha nem jó.
márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Ti amúgy normálisak vagytok? Mi az,hogy nem tud lehajolni meg másokra szorul? Ti tényleg csak az internet legelcseszettebb oldalairól tájékozódzok? Kérdező,te szerintem mondd meg neki,hogy undorodsz tőle és valószínűleg a gyerekétől is fogsz. Majd ha esetleg te leszel rászorulva pár jó szóra vagy törődésre,legalább mand visszakapod. Amúgy ez a probléma a gyerektelenekkel. Hogy konkrétan féltem tőlük a gyerekemet. Ahogy beszélnek a gyerekekről/várandosokról az bullying/rágalmazás kategória.
márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!