Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt már ilyen helyzetben?

Más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Néha úgy vagyok magammal , hogy mintha nem mindig lenne valami értelme az életemnek néha mintha szinte csak úgy lennék magamnak aztán kész hiába van egy kislányom meg feleségem jó a feleségemről nem is beszélek vele is néha olyan a kapcsolatunk hogy olyan semmilyen.

márc. 29. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Azért érzed magad úgy ahogy mert magaddal foglalkozol csak. Hogy neked mi jó vagy nem jó. Felszínes lehetsz. Ha a feleségeddel nőként bánnál és nem csak anyaként, lehet újra férfinek éreznéd magad is akire nagy szükség van. A lányodhoz is barátnént és apaként is állj! Nagy segítség ha a gondolataid kicsit átrendezed magadban.

Nálam is sokszor van ilyen. Olyankor ránezek a családra és arra gondolok, hogy talán nem csak púp vagyok nekik hanem szükségük van rám. Próbálom az útálatot kiűzni magamból amikor a másik úgy néz rám mint egy darab szarra. Mélylevegőt veszek és teszem a dolgom. Próbalok kedves lenni és persze jól esik ha véletlen viszonozza is a gyerek apja. Egy kicsi fény lesz a sötétségben. Tehát a kimutatása a másik fontosságánák igenis óriási dolog igazából. Erre figyelj oda! Azt kapsz amit adsz. Nem lép a másik ha te sem lépsz.

Nem nagy dolgok ezek.

márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A lányommal a kapcsolatom az jó szinte néha olyan nekem mintha egy testvér és barát is egyszerre sőt valamikor talán még több is vele , erősebb a kapcsolatom mint a feleségemével meg ezzel a résszel valahogy úgy vagyok, hogy inkább a lányomat választom mint a feleségemet. Meg hogy érted azt , hogy felszínes vagyok az mit jelent? Vagyis hogyan szűröd le az írásom alapján?
márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Meg hogy érted azt , hogy magammal foglalkozom?
márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Meg amúgyis arra még nem gondolsz hogy talán már kissé kihűlt a kapcsolatunk már nem olyan mint volt az elején? Meg amúgyis minek foglalkozzak azzal , hogy javitsak a kapcsolatunk minőségén? Már csináltam egy párszor de szerintem azt meg észre sem vette. Néha úgy vagyok vele hogy vannak mások is akik jobban néznek ki mint ő mármint a feleségem.
márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát 2,3,4# nagyon is látszik a felszínesség. Az írásod is erre vall. Miért? Választod a gyereket inkább. Jó. Persze. Minden szülő ezt mondja, de a nevelésében valóban részt veszel? Minden tekintetben? A feleséged meg ha màr nem kell akkor az ott a baj. Nem szereted ezekszerint. Ne pazarold az idejét akkor. Magaddal kíndlódsz csupán. Az asszonyt meg a gyereket hagyd el, keresd önmagad máshol. Más nőnél hisz nem elég neked ők ketten, főleg nem az asszony az írásod alapján. Felszínes vagy amúgy mert írod mást jobbanak látsz. Magad emlited ezt. Lépj! Ne táncolj vissza. Ha szarabbul alakulnak a dolgaid sem. Mert ugye elképzelhető, hogy jobb esetleg rosszabbul jársz. Légy tisztában, hogy nem lesz visszaút majd.
márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Honnan vagy biztos abban kérdező, hogy megtettél olyan dolgot is a feleségeddel szemben amitől meg kellett volna változnia annyira a kaocsolatnak mint amire te számítottál. Nem elvárni kell azt, hogy úgy történjen amit mögé kepzelsz hanem sodródni azzal a jóval ami épp történik. Az apróságokból tevődik össze a nagy dolog. Vagy nem vettél észre valamiket mert nem akartad vagy valami férfiúi hiúság miatt bánt valami.

Fogadjunk, hogy a teljesen őszinte beszélgetésre vagy hajlandó. Vagy elmondod a magadét, de a másik oldalt nem hallgatod meg mert félsz attól amit hallanál esetleg. Ha meg mégis meghallgatod, félre csúszik és nem azt érted amit kell. Ne légy makacs először is! Őnző se! Baromi nehèz a mai világban. Egyedül főleg.

márc. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van szebb és jobb. Mindig. Ami a lényeges az az, hogy azzal a nővel akivel együtt vagy most mennyire látod, érzed (bár most azt írod nem érzed) , hogy mennyire jó a saját életeben. Ha jó vagy az volt akkor kár eldobni. Újra kell éleshteni azt ami volt. Biztos van olyan valami amivel megy. Akkor kell menni ha már semmi, a te estedben még a gyerek sem tart mellette mert rossz az egész úgy ahogy van.
márc. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja a végré még oda akartam írni, hogy csak abban az esteben kell lépni. Ne légy meggondolatlan, mert életek változnak általad meg.
márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A gyerekemmel kapcsolatban szinte én vagyok az aki oda figyel mindenféle szempontból a nevelésére is pszichológiailag is sőt nagyon sokáig éltem úgy, hogy szinte csak azért voltam egy bizonyos állapotban vagy hogy mondjam, hogy amit a gyerek lát akkor ő is azt viszi tovább meg akkor ő is részben olyan lesz de aztán valahogyan abba teljesen bele fáradtam és beleuntam mert elég sok mindenre próbálok vele szembe oda figyelni akkor itthon is szinte próbálok a rendre is meg mindenre oda figyelni tisztaság is de néha úgy vagyok vele , hogy felesleges mert úgyis csak szét lesz pakolva azt nem állítom, hogy a feleségem nem csinál semmit mert nem de java részt a legtöbb dolgot én csinálom
ápr. 1. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért meghallgatnám a másik oldalt is, mert kicsit kétesnek érzem ezt így. Az elmondásod ugye kizárólag magadra irányul. Oké. Rólad kell szóljon, DE apa és anya feladata a nevelés ügyében végzett dolgok pontosan azért mert olyan lesz a gyerek amit otthon lát. Ha jó felé terelsz Te is és nem önző caskalapos apa leszel az tökéletes. Kicsit tehetr mind a két szülőnek. Csomó dolog van ami nem tartozik még a gyerekre, csak a kesőbbiekben. Anya feladta is rengeteg lehet a nevelésben. Az, hogy odafigyelsz Te is mint írtam már tökéletes, és neked is fárasztó. Meg kell találni az egyensúlyt abban, hogy legyen együtt időtök több. Akkor sikeresebbek lesztek érzelmileg is újra. Vannak feladatok ebben is. Ügyeskedj!
ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!