Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyi bunkó és...

Hogy lehet ennyi bunkó és gonosz ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A tirpáksàgot részben már megszoktam. Pár órája írtam ki egy kérdést, amiben megemlítettem, hogy meddő vagyok és iksz év után lett lombikkal babánk. És ez már nem az első kérdésem, amiben ez meg merem említeni és egy két mocsok mindig van, aki odaböfögi a kérdés alapján, hogy "hát nem csoda ,hogy nem lehetett gyereketek!" . Mondjuk addig már nem terjed a tudásuk, hogy de, lehetett gyerekünk, lombikkal 🤦.

De miért kell egy ilyen szomorú dolgon élvezkedni valakinek, hogy a másiknak természetes módon nem lehetett gyereke? Meg olyat kívánni, hogy bárcsak ne is lett volna, mert a természet is így akarta, azért nem jött össze természetes úton? Miért ilyen megkeseredett tahó emberek (tisztelet a kivételnek) vannak itt és miért jó ebbe a témába így beleállni?



márc. 30. 08:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Azzal en is ugy vagyok ahova vmiért nem akar vki megszületni se, az valahol tényleg "erőszak".

De én nem hordok el senkit ez miatt. És nem kéne szaporítani az egészségproblémásakat sem.

A betegségek is mind örökölhetők de még a törpék is szaporodnak.


Lehet lepontozni

márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ment is a piros iksz. Buta vagy te is mint a föld.
márc. 30. 08:29
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem csak ezek az oldalon, szociopata elmebetegekkel van tele a társadalom.


Kereskedelmi dolgozó vagyok, de ne tudd meg milyen emberek jönnek be nap mint nap a boltba. Leköpködik az eladót, nyálfröcsögve őrjöngve méltatlankodnak valami vélt sérelmük végett, késsel fenyegetőznek, szándékosan károkat okoznak, tőrnek zúznak, aztán belökdösik a polc alá.


Ilyen a társadalmunk.

márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja és első! Képzeld, van betegség ami nem örökölhető, de meddő lesz tőle az ember. Na? Ma is tanultàl valami újat. Gondolkozz már! Élvezed, vagy ettől elégülsz ki a sok mocsok társaddal együtt, hogy a meddő emberekre irtok ezt azt?
márc. 30. 08:32
 5/21 A kérdező kommentje:
3! Csodás.....
márc. 30. 08:33
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Az önző szülők a bunkók és gonoszak.
márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos tele van az internet ilyen gyökerekkel. Az a helyzet, hogy sokan szerintem direkt csinálják, ide jönnek kiengedni a gőzt, levezetni a frusztrációt, trollkodnak, vagy szimplán csak elmebetegek mint az első válaszoló.

Egyébként a Facebook is tele van ilyennel. Ha egy hírportál megír valamit, hogy ez és az történet valakivel, tegyük fel valami tragikus eset, akkor jönnek olyan kommentelők, hogy "megérdemelte" meg hasonlók. Más kárán röhög, meg poénkodik. Undorító az ilyen.


Egyébként megnézném, hogy az ilyen kommenthuszárok közül hányan ilyen nagylegények a való életben is. Szemtől szemben szerintem sokaknak nem lenne ám ilyen nagy az arca, de lehet egyesek még fülüket, farkukat is behúznák. Csak persze ilyen az internet, itt mindenki felbátorodik, mert úgymond nincs tétje, főleg az ilyen anonim oldalon mint ez is.

Az ilyeneket próbáld nem komolyan venni. Nem is méltók rá.

márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7-es ez valószínűleg így van. Csak bántó mikor ilyeneket írnak. Nem kívánom, mert én különb vagyok náluk, hogy menjenek keresztül azon amin én, de vannak gondolataim.

Amúgy attól, hogy valakinek nem lehet természetes úton gyereke, a gyerek lehet makk egészséges, ahogy az enyém is, több vizsgálat is ezt bizonyítja. De az ilyen infók nem jutnak el az olyan agyàig, mint pl az első!

márc. 30. 09:04
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

7-es voltam. Bocs, kicsit sok volt az "ilyen" -ezés... :D


És a legbosszantóbb az egészben, hogy ahelyett, hogy értélmes választ adnának inkább fröcsögnek...


Tessék, most meg egyből le is pontoznak. Csak nem magukra ismertek páran? :)

Jól indikálja mennyire is megbízható ez az oldal néha...

márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Mi a francért teregeted ki? Kit érdekel?
márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!