Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyi bunkó és...

Hogy lehet ennyi bunkó és gonosz ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A tirpáksàgot részben már megszoktam. Pár órája írtam ki egy kérdést, amiben megemlítettem, hogy meddő vagyok és iksz év után lett lombikkal babánk. És ez már nem az első kérdésem, amiben ez meg merem említeni és egy két mocsok mindig van, aki odaböfögi a kérdés alapján, hogy "hát nem csoda ,hogy nem lehetett gyereketek!" . Mondjuk addig már nem terjed a tudásuk, hogy de, lehetett gyerekünk, lombikkal 🤦.

De miért kell egy ilyen szomorú dolgon élvezkedni valakinek, hogy a másiknak természetes módon nem lehetett gyereke? Meg olyat kívánni, hogy bárcsak ne is lett volna, mert a természet is így akarta, azért nem jött össze természetes úton? Miért ilyen megkeseredett tahó emberek (tisztelet a kivételnek) vannak itt és miért jó ebbe a témába így beleállni?



márc. 30. 08:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
58%

a mai világban minden apró dolgot ocsmányúl felhasználnak. még a barátnőim is amint tudtak minden apró infót ellenem fordítottak. ez nem netes irogatas, hanem valós személyi.

mo-n ilyen undorítóak az emberek.


senki sem kedvel senkit se egy csöppet sem. ott taposnam ahol tudnak. én is rengeteg doliggal visszaélhettem volna. nem szennyezem nagam ilyesmikkel és ők büszkék is h ilyenek. fel se fogják h ha lenne igazság a földön akkor az ilyenek a kukába végeznék.

ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!