Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ennyi bunkó és...

Hogy lehet ennyi bunkó és gonosz ember ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A tirpáksàgot részben már megszoktam. Pár órája írtam ki egy kérdést, amiben megemlítettem, hogy meddő vagyok és iksz év után lett lombikkal babánk. És ez már nem az első kérdésem, amiben ez meg merem említeni és egy két mocsok mindig van, aki odaböfögi a kérdés alapján, hogy "hát nem csoda ,hogy nem lehetett gyereketek!" . Mondjuk addig már nem terjed a tudásuk, hogy de, lehetett gyerekünk, lombikkal 🤦.

De miért kell egy ilyen szomorú dolgon élvezkedni valakinek, hogy a másiknak természetes módon nem lehetett gyereke? Meg olyat kívánni, hogy bárcsak ne is lett volna, mert a természet is így akarta, azért nem jött össze természetes úton? Miért ilyen megkeseredett tahó emberek (tisztelet a kivételnek) vannak itt és miért jó ebbe a témába így beleállni?



márc. 30. 08:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha kiteregeted a magánéletedet egy anonim oldalon, ne csodálkozz, ha beléd állnak. Ennél nagyobb támadási felületet nem is adhattál volna.
márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
12! Ott a pont 😀!
márc. 30. 09:30
 13/21 A kérdező kommentje:
7-es! Írtam privátban, mert gyűlik a szemét.....
márc. 30. 09:39
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos sokan nem segíteni jönnek ide, hanem kiadni a frusztrációjukat. Egy egyszerű, pl recepttel kapcsolatos kérdésbe is beleállnak.

Nem kell komolyan venni, én le tudom szűrni, hogy ki az, aki tényleg segíteni jött, ki az, aki csak vergődni, mert nyomorult az élete, és itt tölti ki valakin, aztán jobban érzi magát, ha látja, hogy te meg rosszul kezdted érezni magad miatta. Úgy látom, sajnos veled működik is, hiper érzékeny vagy, felkapod a vizet. Próbáld meg ebből a szempontból szemlélni: minél gonoszabb, indulatosabb valaki, valószínűleg annál xarabb az élete.

Örülj neki, hogy van babád, vele foglalkozz, ne azzal, hogy mit írt Jóskapista.

márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
21! Tök igazad van. Amúgy tényleg érzékeny vagyok, mert nem tudok valószínűleg olyan kevés ésszel gondolkodni, mint azok, akik beszólogatnak. De igaz, az én életem jó, az övékét meg letojom.
márc. 30. 09:52
 16/21 A kérdező kommentje:
Na látom, a moderátorok dolgoznak 🙏👍💪
márc. 30. 10:09
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

#2,

"Ment is a piros iksz."

Az arra való, ha nem hasznos, amit írt, nem pedig arra, ha nem értesz vele egyet.


Kérdésre: ember, erre az oldalra ezért írsz, mert hallani akarod a véleményeket, nem?

Vagy csak azok írhatnak, akik azt mondják, amit hallani akarsz?

Wtf?

Ez ám a kőkemény kérdésfeltevés, kb "azt mondd, amit hallani akarok, vagy lepontozlak"...

márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#19,

Hiába no, valakinek még azt sem lehet megmagyarázni, mi egy gomb funkciója.

"Na, mára meguntam a sok hülyét!"

Pedig 7/24 össze vagy zárva egy hülyével...

márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gondolom az anyósos kérdés volt, amiben írtad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


Ebben a kérdésben felesleges volt megemliteni a lombik történetet, nem befolyásolja a választ. Mindegy, hogyan fogant a gyerek, a törvény ugyanúgy rendelkezik a nagymama láthatási jogáról lombikos es nem lombikos gyereknél is.


Kicsit sok infót osztottál meg magadról a kérdéshez, ilyeneket egy anonim oldalon nem célszerű. Ezzel sok trollt ki lehet küszöbölni.

márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
26%

Ahogy korábban írták, a való életben is rengeteg frusztrált bunkó ember, az utóbbi évben meg nagyobb is szájuk köszönhetően a propangadának.

Ez az oldal meg nem a reddit (és még ott is vannak azért trollok). Ez egy lejtmenetben lévő oldal, ahova zömében frusztrált, boldogtalan, de teljesen közepes képességű emberek járnak fel megmondani a tutit, mert itt mégis könnyebb anonim módon, mint visszaszólni a főnöknek, vagy beleköt valakibe az utcán, hisz annak következménye lenne.


Nem is nagyon teszek már fel kérdést, max. biciklizés témában, mert semmi értelme, máshol kapok érdemi választ, itt meg a kötözködés meg a hlyeség megy.

Azt bírom, hogy mennyi bolond, szereptévesztéses ember van, aki azt hiszi, neki kell eldönteni, hogy a kérdező feltehet-e máskor kérdést, vagy hogyan fogalmazzon :D

Tavaly egy betegeskedő mozgássérült srác feltett egy kérdést arról, h miért olyan bunkó az emberek többsége ebben az országban, erre többen nekiálltak „megnevelni”. Az egyik IQ bajnokkal nem tudtam megértetni, hogy semmi joga eldönteni, hogy „panaszkodhat”-e a kérdező, meg h máskor feltehet-e ilyen kérdést.

márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!