Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagy ma hálás?:)

Miért vagy ma hálás?:)

Figyelt kérdés

ápr. 2. 22:07
1 2
 11/19 Margit Nagy válasza:
100%
Egy fekete nagy darázs teljes erőből a nyakamon csapódott, meg a helye is látszott percekig. Nagyon megijedtem, de nem csípett meg!! Végtelenül hálás vagyok Istennek, hogy meg védett a csípestől.
ápr. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 balogh a. sándor válasza:
64%
Azért, mert Jézus Krisztus meghalt értem és azokért, akik hiszik, hogy Ő ISTEN FIA és Ő az egyedüli Megváltó a bűnökből. Miután elfogadtam Őt személyes Megváltómnak és Uramnak, kegyelmezett bűnössé váltam. Három nap múlva, pedig feltámadott, így én is feltámadok egyszer az örök életre, sőt a mostani életemet sem a magam kívánságaim szerint élem, hanem Isten akarata szerint!
ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves Margit és Sándor! Köszönöm,hogy megosztottátok. Méltó a mi Teremtő, Megváltó Atyánk,hogy neki adjunk hálát! Én is így hiszem,amint Sándor, írtad. Jó az Ő gyermekének lenni,szeretetét tapasztalni:)
ápr. 3. 08:34
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma (is) hálás vagyok, hogy a kis palántáim szépen növekednek, és minden nap azért is, mert nincs nagybeteg, méltatlan élethelyzetben lévő szerettem.
ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hálás vagyok, hogy daganat terápiáim ellenére jól érzem magam s ezt csak magamnak s családomnak köszönhetem!
ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

Hálás vagyok, hogy nekem nincs szükségem képzelt barátokra, mert magamból meríthetek erőt, így boldogulok válláskárosulás nélkül.

Köszi Magamnak :)

ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hálás vagyok, amiért reggel nem késtem le a buszom és rohannom sem kellett a buszpályára. (az utóbbi időben reggelente nagyon bátran és nagyon kicentizem az indulást, pedig időben kelek, és mégis rendszeresen kapkodásba torkoll a dolog)

Azért is hálás vagyok, mert ma gyönyörű időnk van, a madarak is csicseregnek, kellemes meleg is van, és szabályosan jobb kedvem lett ettől. Pedig ilyen téren általában hidegen szokott hagyni az időjárás. (kötelező szóvicc, de tényleg így van)

ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Hálás vagyok, mert aludtam egy jót, van tető a fejem fölött, finomat ettem, süt a nap, kedves a háziállatunk, a párommal élek egy szép erdő szélén, megszabadultam a bántalmazó apámtól, kaptam elég eszet.
ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Élet van bennem és fény. <3
ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!