Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Kisfiús arc 23 évesen...

Lányok! Kisfiús arc 23 évesen nagy negatívum? 23/F

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy cuki meg aranyos vagyok, de szerintem nem tartanak férfinak.

#arc #23 éves férfi
ápr. 3. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Egy aranyos arc sose hátrány😌 főleg ha mellé még úriember is.

Ha valaki valóban melléd kerül és valóban szeretni fog akkor férfinak fog látni téged kisfiús arccal együtt is!!!

ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Csak akkor cinkes, ha alacsony vagy mellé. Amúgy vannak kislányos kinézetű lányok, nekik mindenképpen lehetsz a zsánerük.
ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, tőlem nőként 30 évesen is kértek személyit. Egyszer emlékszem, hogy huszonévesen egy diszkóban egy férfi megpaskolta a fejem búbját, hogy de cuki vagyok. :D
ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A párom még 28 évesen is 18 alattinak nézett ki, ha kialudta magát, egyáltalán nem volt hátrány a cuki pofija.
ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan mondták hogy cuki meg aranyos vagyok, de szerintem nem tartanak férfinak."


Ebből szűrted le, hogy kisfiús arcod van, vagy mondták is? Amúgy bajusz, szakáll segít kicsit, de örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál.

ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatalabbnak tűnök a koromnál, de hát inkább nézzek ki fiatalabbnak mint idősebbnek nem?
ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na és 33 évesen?
ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok meleg pasinak ez a gyengéje. Ha őket szólítottad volna meg, mást mondanék, de így bizonytalan vagyok. Én is ilyen voltam egyébként. Hetero srácként több meleg ki is kezdett velem. Nem volt konkrétan ezzel túl nagy bajom, mert el tudtam őket utasítani, de hát nőkkel nem volt akkora sikerem.


Az is sokat számít, hogy ezt mennyire ellensúlyozod más férfias tulajdonságokkal, és itt nem azt mondom, hogy legyél macsó, csak normálisan férfias.

ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem gond, ha van hozzá egy 22-es f#szod
ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Idősebb korban is fiatalabbnak fogsz tűnni.
ápr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!