Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önismeret során először...

Önismeret során először értelmét veszti minden?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra az életemben, hogy muszáj megismernem önmagam, traumák, kapcsolatok stb.

Ebben szakember is a segítségemre van, terápiák, technikák..

Vagy nagyon rossz felé haladok vagy egy "el kell veszned hogy megérkezz" fázisban vagyok?

Most tényleg elveszettnek érzem magam egyszer jól vagyok aztán mégsem, aggódok a jövőn végül rájövök hogy mi értelme aggódni,lesz ahogy lesz. Amin tudok változtatni változtatok, amin nem azon meg nem érdemes stresszelni. Egy körforgás.

És még mindig nem tudom mi értelme az életemnek, hogy van e egyáltalán bárminek értelme hisz egyszer úgyis minden elmúlik stb.

Ti szoktatok ilyeneken gondolkodni? Néha azt érzem jobb lenne a tudatlanság. Tudjátok aki hülye az nem szenved a hulyesegetol



ápr. 4. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Pszichológus kezel vagy illóolajos-hangtálas sarlatánmasszőr?
ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

2* voltam önismereti tréningen egy képzés mentén: lehet h*e vagyok, de nálam totál semmi változást nem okozott az életemben. Sokan monddják, hogy "Jaj, de jó", meghogy "Milyen változást okozott", de szerintem nem mindenkinél van ez.

Alapvetően a te érzésed, Kérdező igen, így szokott lenni: először minden megváltozik, kicsit össze is omlik, majd a változás elindul, más irányt vesz az életed, a gondolkodásod. Csak idő kell hozzá.

ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pszichológus😊

Kicsit talán sikerült megnyugodnom hogy nem rossz fele haladok.

mert igaz még csak 3 hónapja dolgozunk együtt de azért kicsit másra számitottam

Gyorsabbnak gondoltam az egész dolgot

ápr. 4. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom hány éves vagy. Legyél mondjuk 30.

Azért a traumák gyerekkortól kezdve jelen vannak az ember életében, amikre érdemes ránézni, leásni.

30 év traumáját nem 3 hónap feldolgozni. :)

ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

25 vagyok egyedül csak azt bánom hogy nem hamarabb kezdtem ebbe bele😊

Köszönöm a válaszokat

ápr. 5. 07:30
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Az jó, ha igazán megismerjük magunkat, de ahogy írod, az "elveszettségünkből" csak egy Valaki tud "megtalálni". Ő, a mi Teremtőnk és Megváltónk, az ÚR JÉZUS KRISZTUS, a jóságos ISTEN Fia. Ha kérjük Tőle a segítséget, szeretettel Magához fogad, ahol igazán jó nekünk.
ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!