Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Énekeltem valakiknek, és most...

Énekeltem valakiknek, és most X-faktorosat játszanak velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Komolyan biztattak, hogy jól énekelek. Annyira kérték, hogy kiálltam egy eseményen énekelni. Most ugyanazok ítélkeznek, mint egy zsűri, hogy ez nem az én utam, ez nem nekem való, nem állt jól nekem, és ne nevettessem ki magam. Konkrétan megszégyenítettek, mégha finoman is. Megkértek, hogy soha többé ne énekeljek, még a zuhany alatt se.

Pedig szerettem énekelni, és ezt a közösséget is szeretem.

De most nem merek a szemük elé kerülni a szégyentől, mert az éreztetik, hogy leégettem magam, és teljesen leírtak.


ápr. 5. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy iskolán belüli dolog volt? Vagy hogy kell elképzelni?
ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz énekelni, akkor ne hagyd abba. Ne érdekeljen mások véleménye, mert kritizálni mindenki tud, és mindig lesznek olyanok, akik lefikázzák azt amit csinálsz. Hidd el a tehetséges sztárok, és énekesek is kapnak fikázós kommenteket, meg beszólásokat azoktól, akik nem bírják a zenei stílusukat, és előadás módjukat. Önbizalom, és magabiztosság, ez a két dolog ami igazán fontos, higgy magadban. Mert ha te nem hiszel saját magadban, hogy várhatod el, hogy más higgyen benned?!


Ha fiú vagy, ha lány vagy, senki, de senki nem mondhatja meg, hogy énekelhetsz-e, vagy sem, mert a te hangod szíved jogod, ott és akkor hallatni, ahol és amikor csak szeretnéd. Meg aztán, ne állj a saját utadba, hiszen senki sem kezdi profiként, max millióból egy aki zenei tehetségnek születik, de nah.. Törj fel, gyakorolj otthon a szobádban, és ne add fel az álmod, mert egy nap, ha szorgalmasan gyakorolsz, igazi tehetség is lehetsz a végére. Sok sikert, és csak így tovább. :)

ápr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Iskola? Dehogyis, egy baráti társaság, szülinapot ünnepeltünk karaokeval.
ápr. 5. 03:39
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy szeretsz énekelni, de az is lehet, hogy rosszul énekelsz. Ezt próbálják meg finoman közölni veled.


Egyszer részegen szerenádot adtam a barátnőmnek amit felvett telefonnal. Azóta is én a pofám, mert a macskám muzikálisabban vernyákol dugás közben mint ahogy én énekelnek. Van önkritikám így még a zuhany alatt sem énekelnek.

ápr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
En meghalgatnam, hogy hogyan enekelsz?
ápr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!