Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ezt a paranoiás...

Hogy lehet ezt a paranoiás szokást abba hagyni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben valamiért úgy érzem hogy mindig választanom kell 2 dolog között még akkor is ha nincs jelentősége és tegnap már azon kaptam magam hogy egy fél percig próbáltam eldönteni hogy bal vagy jobb zsebből vegyek elő zsebkendőt mert ha van egy megérzésem de a másikat választanám akkor azt gondolom hogy valami rossz fog ez miatt történni (nem értem hogy miért van mert bezzeg az ilyen fekete macskás cuccokba meg nem hiszek)

ápr. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Túl sok időd van ha ilyeneken gondolkodsz, csinálj valamit emi elviszi a felesleges energiádat.
ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maget válasza:
89%
Kényszerbetegségnek hívják, szorongással keverve. Pszichiáter tud segíteni.
ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is volt ilyen, vagy ehhez hasonló, aztán úgy döntöttem, hogy elmegyek valami hasznosat csinálni amivel lekötöm magam és haladok az életemben.
ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez kényszerbetegségnek tűnik ahogy írták is. Egyébként próbáld lekötni jobban a figyelmed.
ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Fussal. Minden lelki betegseget gyogyit.
ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Inkább akkor boxoljon ott egyben van futás is.
ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!