Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kilépek egy rossz kapcsolat...

Ha kilépek egy rossz kapcsolatból, miért félek, hogy a következő még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Szakítani fogok. Ő lesz az első exem. Nagyon el vagyok késve ezzel, 27 éves nő vagyok, 7 hónap után lépek ki.

Sajnos kis túlzással csak kémiára épült a dolog, teljesen ellaposodott, szinte semmi energiát nem pakolunk bele. :(


Tudom ez a félelmem abból is ered, hogy alapból sem vagyok túl jó a kapcsolatokat illetően. Mármint barátiakban sem jeleskedem. Most talán pont az életkor miatt vagyunk egy olyan szakaszban hogy messze vagyok mindenkitől érzelmileg... :/


Ebben a kapcsolatban is az érzelmi érdektelenség volt ami megölte minden lelkesedésem.


Még valami: korábban nyilván akartak tőlem valamit olyan fèrfiak, akik nagyon is két lábon járó red flagek voltak. De szerencsère egyből észrevettem


Páromnál nem, félek megint így járok, betöltöm a 30-at es nőként lehúzhaton a rollót kb



ápr. 6. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj a korábbi hibáidból és legközelebb pl. ne menj bele olyan kapcsolatba, ami csak a kémiára épül, mert az úgysem lesz tartós. Gondold át, hogy milyen értékek fontosak számodra, mi az, amiből semmiképp nem akarsz engedni és mi az, ami nálad kizáró ok. Persze ne 3 oldalas listát írj, csak azokat, ami nagyon fontos, majd ezeket vedd figyelembe párválasztásnál. Tudom, hogy nem könnyű megtalálni a megfelelő embert, de ha olyannal jössz össze, akivel úgysem fog működni, csak a saját idődet húzod.
ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológiában ezt kognitív torzításnak nevezik.


A kognitív torzítások olyan gondolkodási vagy észlelési hibák, melyek önsorsrontó irányba befolyásolják az információfeldolgozást.


A kognitív torzítások, más néven gondolkodási, vagy logikai hibák olyan spontán, automatikusan fellépő negatív gondolatokat eredményeznek, melyek aktuális életszituációban lépnek fel, azok hibás értelmezését és negatív érzelmi állapotot vonnak maguk után.

ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: benne amúgy megvoltak azok a dolgok, amiket első kőrben fontosnak tartottam, sőt. :D Csak hát fogalmazzunk úgy hogy ez egy ilyen hitegetes volt. Csak hát nyilván kipukkadt a lufi, de nem azonnal. Kellett hozzá 4 hónap. Addigra jo esellyel nala elmúlt a kezdeti lelkesedés, mert addigra elmúlnak a hormonok és nem is akart többet belém làtni úgy vélem mint egy ingyenp*nci. Fokozatosan épült le a dolog és most mar belátom hogy semmi maradàsom.


Hétvége van, csodás az idő, egész nap játszik a haverjaival gépen. Pedig szervezhettünk volna valami tök jó kiruccanást.

ápr. 6. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Na kidobtad? :D
ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Holnap ér rá találkozni velem. Sajnos még mindig sírok ha erre gondolok. De tudom, hogy nem szeret és arra számítok, hogy bólogatni fog, hogy ez így tenyleg nem jó, engedjük el.

Nem fogom sírás nélkül kibírni, de megnyugtat a tény, h igenis egy erős nő vagyok es ki tudom mondani, amit ki kell. ^^

ápr. 6. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nemvagy boldog, tovább kell lépni :)

Majd megtalálod az igazit, a korod miatt pedig ne parázz, van aki 40 évesen leli meg a társát.

Sok sikert holnapra. :)

ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ahj, cuki vagy és nagyon sokan ezt mondják és hiába tudom, ez nem vígasztal, ha egyértelműen gyereket is akarok, amit nem 40 évesen kéne elkezdeni gyártani. XD persze azért próbálok nem úgy hozzáállni, hogy "figyelj Béla én gyermekeim apját keresem", mert elmenekülne bármelyik értelmes ember. De megfogadtam, hogy az igazi életcèlokat és vágyakat hamar tisztázni kell.


Ez egy kerettelen valami volt.

ápr. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!