Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért használ valaki nyomógomb...

Miért használ valaki nyomógombos eldobható telefont és rendel taxit hamis névre? Ezek tényleg hatásosak, ha valaki el akar rejtőzni?

Figyelt kérdés
Simliskedik? Ezáltal azt hiszi adott illető, hogy nem lesz nyomonkövethető? Egy gyöngyösön élő emberről van szó, akiről tudom azt, hogy drogot használ. Az ilyen ember ezek szerint dílerkedhet is? Mennyire jellemző ez erre a környékre? Illetve ez valóban hatásos, ha nem akarja, hogy lekapcsolják?

ápr. 7. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni azt egyébként, hogy ez hatásos lenne, hisz hang/kinézet és ilyesmik alapján simán beazonosítható az ember, mégha nem is kérnek tőle igazolványt. A környéken ismerik is, és mindenki semmirekellőnek tartja. De akkor mégis miért csinálhat ilyesmit?
ápr. 7. 17:17
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha bűncselekményről tudsz azt jelenteni kell!
ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy konkrét bizonyítékokkal nem tudnék már bármit is alátámasztani (1-2 fenyegető üzenet maradt meg csak ) illetve konkrétan beteg az ember, 6 diagnosztizált mentális zavarral. Titkos chatbe küldözgetett képet amin drogozik, meg pénzkötegeket, de ezeket törölte is egyből, ahogy láttam. Szóval nem sok maradt meg a beszélgetéseinkből, illetve konkrétan csak részletek, amiket lementettem, de azokban nem volt szó drogokról.
ápr. 7. 18:48
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt is róla ( is ) van szó, igaz több éves már a cikk, de azóta is romáknak dolgozik:


[link]

ápr. 7. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendőrök rajta tartják a szemüket ezek alapján
ápr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jól van ez így? ***** válasza:
Azért akik olyan körökben mozognak, nem véletlen az, hog nem látsz egynél sem okostelefont.
ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!