Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket a magánéleti...

Az embereket a magánéleti problémáik sokkal érzékenyebben érintik, mint a munkahelyiek?

Figyelt kérdés
Én a környezetemben ezt láttam inkább, hogy a szakmai életút is általában akkor sikeres, ha a magánélet rendben van. Vagyis senkit nem láttam, hogy azért lett alkoholista vagy depressziós, mert nem léptették elő vagy nem kapott még egy pozíciót, ilyen esetekben max elment máshová dolgozni. Viszont olyant sokat láttam, hogy egy válás, megcsalás, gyerekével való probléma padlóra küldjön olyant is, aki amúgy a munkában tök jól teljesített.

ápr. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Ha szar a magánélet, a munka se megy!
ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
A munka általában azért kell hogy fenntartsd az amúgy elb@szott, nyomorult életedet!
ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

És aki a "szingli horda" tagja? Őket jobban beáldozzák a túlórákba, a több/nagyobb feladatokba, aztán a többségük mégis megcsinálja normálisan, holott egyik része vagy bajlődik a társkerresés nehézségeivel, a másik része meg egyáltalán nem foglalkozik vele, helyette inkább pl.: munkamániás.

Szerintem nem minden esetben állja meg a helyét a téma.

ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Igen.


És ez így van már mióta világ a világ.


Ha nem jó a munkahelyed azt könnyebben elviseled ha egy boldog életbe mész haza.

ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
A magánéleti gondok sokkal személyesebbek, normál esetben sokkal privátabbak, mint a munkahelyiek, illetve az előbbinél sokkal inkább jelen vannak az érzelmek, mint az utóbbinál.
ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!