Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Retro rádióban miért ennyire...

A Retro rádióban miért ennyire egyszerűek a betelefonálók és sms-írók?

Figyelt kérdés

Az irodában muszáj hallgatnom a Retrot. Nem szeretem, mert ugyanazok a számok mennek állandóan, Bochkorék műsora meg vicc: primitív arrogáns emberek élcelődnek másokon és idétlenkednek.


Nyilván tisztában vagyok vele, hogy zömében nem igényes emberek hallgatják, hanem inkább nosztalgiázó boomerek.

Viszont a betelefonálók vmi elképesztő primitívek, tisztelet a kivételnek: „sziasztok istenek”. Vagy múltkor azt írták le smsben, hogy hogyan követtek el biztosítás csalást (hahaha ugye). De olyan is volt, hogy pincér azzal dicsekedett, hogy kiosztotta a gluténérzékeny vendéget.


Ezt a rádiót akkor a tanulatlanabb, igénytelenebb réteg szeretheti, vagy nem tudom.



ápr. 8. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

"A „boomer” egy rövidítése a „baby boomer” kifejezésnek, ami az 1946 és 1964 között született generációt jelöli."

Mielőtt okoskodsz, remélem ezzel is tisztában vagy.


Egyébként pedig ma már nagyon nincsenek igényes műsorok, de erre van igény sajnos.

ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát, mi pl egyetemen is szeretjük hallgatni őket amikor úgy jön ki a szünet előadások közt. Ttk, szóval még csak azt se lehet mondani hogy egy rakás büfészakos lennénk, és igen, nyilván nem jelent szellemi kihívást a műsoruk, de nem is feltétele ez a szórakozásnak.

És persze, lehet hogy sok hallgatójuk tanulatlanabb, de ez alapján általánosítani, hát...

ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1:


a boomer szót ma már a "bezzeg az én időmben" típusú nosztalgiázó idősebbekre használják elsősorban. Okoskodni meg nem én akartam, hanem te, csak nem jött össze.

ápr. 8. 10:15
 4/19 A kérdező kommentje:

2:


a mérnök kollégáim is szeretik, mondjuk ők 40 felettiek, szóval...

ápr. 8. 10:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért “hallgatunk” retro rádiót, mert az az egyetlen jel, amit vesz a rádiónk. Szerencsére még nem voltam tanúja az ilyen magasröptű eszmecseréknek, eddig konkrétan csak a zene szólt belőle, pedig vagy 5 éve hallgatjuk. :D
ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Én meg a Balázsékat szeretem. Ők se különbek de ettől függetlenül imádom őket. Én is egyetemi hallgató vagyok és én se büfé szakon.
ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én pedig 8 általánossal nem szeretem a celebek fecsegését hallgatni.
ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon gázak az biztos, egy jót nem nevettem még rajtuk...👎

Balázsék viszont...👍👍

ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Balázsék ugyanakkora prolik.
ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Én például Kossuthot hallgatok. Az informatív.
ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!