Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Retro rádióban miért ennyire...

A Retro rádióban miért ennyire egyszerűek a betelefonálók és sms-írók?

Figyelt kérdés

Az irodában muszáj hallgatnom a Retrot. Nem szeretem, mert ugyanazok a számok mennek állandóan, Bochkorék műsora meg vicc: primitív arrogáns emberek élcelődnek másokon és idétlenkednek.


Nyilván tisztában vagyok vele, hogy zömében nem igényes emberek hallgatják, hanem inkább nosztalgiázó boomerek.

Viszont a betelefonálók vmi elképesztő primitívek, tisztelet a kivételnek: „sziasztok istenek”. Vagy múltkor azt írták le smsben, hogy hogyan követtek el biztosítás csalást (hahaha ugye). De olyan is volt, hogy pincér azzal dicsekedett, hogy kiosztotta a gluténérzékeny vendéget.


Ezt a rádiót akkor a tanulatlanabb, igénytelenebb réteg szeretheti, vagy nem tudom.



ápr. 8. 10:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9:


Ez mondjuk igaz.


Azon szoktam a legnagyobbakat röhögni, mint vki leírja fórumon, h Balázs vagy Bochkor milyen művelt vagy intelligens :D hagyjuk már.

Szerencsére Balázshoz ritkán van szerencsém, de Bochkor a pénzes proli mintapéldánya, külföldön megtanult jól németül..de ennyi. Olyan korlátolt igénytelen és ostoba a csávó, hogy hihetetlen.

Sztem még a híreket sem szokta elolvasni, csak piál otthon meg vezeti a Mercedesét.

ápr. 8. 17:21
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, neked valószínű mindenki proli, meg mindenki hülye.

Tükörbe szoktál nézni?

Megnézném, az életben hogy tudsz kommunikálni, de akkora nagyképű valakinek tűnsz, hogy hihetetlen.

A Bochkornak ha csak 1%-át tudod hozni a beszédben, már érsz valamit, és őt "prolizod"....

Ki vagy te?

Mérnök kolléga....

ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Én alapvetően nem tartom buta embernek Bochkort,sem Balázst,vannak érdekes témáik is,inkább az idegesít ahogyan viselkednek,fölöslegesen beledumálnak a vendég mondandójába,erőltetett poénokon röhögnek,néha egy viccesnek gondolt bunkó beszólás is elhangzik.Szinte már azt érezni,hogy róluk szól a

saját műsoruk.És hát igen,a példák amiket írsz,a betelefonálók nem tűnnek valami agytrösztnek.Mondjuk valahol ez célja is a műsoroknak,hogy etessék a majmot,mert akkor halad jól a vándorcirkusz.

ápr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ezt én sem értem, milyen alapon prolizod, vagy miért ne lehetne intelligens? Meg hogy egyből alkoholistázod. Ez a stílus, ahogy megnyilvánulsz és fölényeskedsz, ítélkezel mások felett sokkal inkább rólad zeng ódákat.
ápr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem Bochkorral meg Balázzsal is az a bajom, hogy a reggeli órákban nyomatják a hülyeségeiket, amikor nekem egyáltalán nincsen türelmem és idegzetem az ilyesmihez. Ha ilyenkor autózom inkább ki is kapcsolom, aztán visszakapcsolom később amikor zene van.
ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Off topic: #10 Informatív a fenét. Tömény propaganda. Ezerszer rosszabb mint Bochkor vagy Balázsék.


A kérdéshez kapcsolódóan:

A rádiók a minél nagyobb hallgatottságra hajtanak. Ehhez igazítják a műsorokat, a zenéket és a színvonalat.

Bochkor is pont emiatt tud sikeres lenni. Sokan tudnak azonosulni a nézeteivel (például rendszeresen hangoztatja autópárti hozzáállását a műsorban, és látható, hogy van piac ezekre a nézetekre, elég megnézni a politika kategóriát).

ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16:


Örülök, h ezt leírtad, ugyanis pont ezért tartom borzasztóan károsnak Bochkort.

2024-ben az emberek egy 60 éves sportból felmentett vénembert hallgatnak, aki bicikliseken élcelődik, bagózik és piál, a véleménye pedig megegyezik bármelyik lepukkant proliéval. Pont az ilyen nézetek nem kéne reklámozni.

A kollégáim 20-30 kg túlsúllyal lelkesen röhögcsélnek a hülyeségein rengeteg más emberrel együtt. Ez az, ami nagyon szomorú.

ápr. 10. 17:33
 18/19 A kérdező kommentje:
Ma Bochkor a biciklisek ellen hergelt, aztán rá kellett szólnia az sms-írókra, hogy ne g-vel írják, h bicikli :D
ápr. 11. 09:24
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne strapáld magad kérdező, rengeteg igénytelen pöcs van akik élnek halnak ezekért az undorító reggeli műsorokért! Én már évek óta délelőtt 10:00 óra előtt nem is kapcsolok rádiót. Öngyilkosság hallgatni az idétlen vihogást szinte minden adón.
ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!